Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó úgymond a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó úgymond a saját szintünkön keresni párt, miért kell beskatulyázni az embereket?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasom ezen az oldalon ezeket az átlagos, csinos, jóképű, csúnya féle beskatulyázásokat, egyrészt minek kell így beskatulyázni az embereket, mivel mindenkinek más ízlése van. Másrészt minek kell gátakat építeni saját magunknak és miért kell magunkat túl átlagosnak tartanunk, amikor kihozhatjuk magunkból a maximumot.
2015. jan. 25. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

remek kérdés :D

ezt én sem értem,főleg mikor fiúkák itt panaszkodnak

2015. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem reggel ébredéskor mindenki átlagos :D
2015. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szép filozófiai levezetés, de a valóságban vannak vélemények és sokszor egyezik sok vélemény. Aki nagyon csúnya az mindenkinek csúnya. Max valaki lejjebb ad szintben és járna vele.
2015. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

En nemtudom, hogy en milyen vagyok, es a baratnomet se tudnam megitelni... annyit tudok, hogy egy baratnom sem volt hasonlo a masikhoz, illetve en nem sokat valtoztam, szoval ha leteznek kategoriak, akkor hizony kategoriak koz4i atjaras is letezik!

innentol kezdve meg felesleges kategoriakat letrehozni:D

2015. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már MINDENKINEK más az ízlése?? Nincs is annyiféle ember.
2015. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg?Mindenkinek más ízlése van?

De azért vannak olyan férfiak és nők,akikre az ellenkező nemből 10-ből 8 igent mondana.

Akkor mindenkinek más szerinted az ízlése?Nem egészen.

Pont ezért vannak ezek az úgymond "szintek",hiszen én idáig is mindent megtettem úgy érzem a dolgokért,mégsem jött össze még egy kapcsolat sem soha életemben...

Mert esélyt sem adnak,meg sem akarnak ismerni,csak a külső alapján ítélkeznek...

Pedig egyáltalán nem vagyok ronda,csak hát a nőknek inkább a jóképűek kellenek,de belül semmi.Ha olyan nincsen,akkor meg inkább egyedül vannak.

Tehát aki nem jóképűnek születik,az kuka magyarul... ez a valóság sajnos.

23/F

2015. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha fiú vagy, akkor tudsz változtatni.


Régen először magamnál valamivel csúnyább lányokat kaptam meg.


Később amikor jobb lettem a csajozásban, akkor már velem egyszintűeket.


Most pedig előfordul már ennyi idős koromban, hogy magamnál sokkal csinosabb lányokat is megszerzek. Persze ehhez évek munkája kellett.


26/F

2015. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

# 7 magadnál csinosabb?? a férfiakat nem ebben mérik

ha éveket dolgoztál magadon, akkor nem olyan biztos az, hogy magadnál még mindig jobb csajokat szedsz össze

2015. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

1,az átlagos embernek azért jó, mert így könnyebben talál magának! egy átlagos férfi vonzódhat átlagon felüli nőhöz, de mondjuk 10-ből 1-szer fog összejönni, így egyszerűbb ha beletörődik, hogy a saját szintjén kell keresni, mert ott nagyobb az esély. persze aki nem akar beletörődni és érzi magában a plusz erőt az megpróbálhatja.

2, a világon mindent és mindenkit lehet osztályozni. hiába eltérő az emberek ízlése akkor is lehet mondjuk a nők külsejét osztályozni, a férfiak szemszögéből.

Az egy jó felvetés, hogy miért kell korlátozni magunkat. Szerintem nem kell, de az átlagoos ember úgy is ezt fogja csinálni. Van az aki beletörődik abba ami van és próbál azzal boldog lenni amije van, és van az az ember aki ha egyszer elhatározza, hogy neki az kell ami, akkor inkább hal bele az erőfeszítésbe, de akkor sem éri be kevesebbel. Ha mindenki így gondolkodna mint az előző akkor hamar vége lenne a világnak, mert senki sem menne pénztárosnak, mosogatónak, pincérnek, bolti eladónak, hanem mindenki erőszakkal vagy másképp venné el azt amit akar. Az emberek többsége, az átlagos emberek, a "normálisak" túlzottan ragaszkodnak a saját életükhöz, félnek a maguk és a társadalom által felállított korlátoktól, olyannyira megragadtak a komfort zónájukon belül, hogy képtelenek máshogy élni.

2015. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
de egy szar világban élhettek ti..:/
2015. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!