Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek bejön a tetovál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek bejön a tetovált szemöldök vagy inkább legyen természetes?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb ?


1. [link]



2. [link]



3. [link]


2010. febr. 9. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

ezzel próbálkozz:


[link]

2010. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Természetes de formára szedett, vékony, csinos. Festékkel színezett lehet, de maradjon az eredeti szőr.
2010. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen természetes :)


Szerintem nagyon gáz a tetkó, egyik évfolyamtársamnak is van. Inkább átmegyek az utca másik oldalára, de nem mutatkozom vele :D


De a tetkó is lehet szép, pl. az első és második kép és jó. Vagyis igazából pont nem a szemöldöküket néztem :D

De a képek jók xD

2010. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az 1. és a 2. undorító! A 3. azért jobb mert ott legalább van szőr!

Szerintem inkább legyen természetes, szépen kiszedve vagy gyantázva!

2010. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A természetes jön be, de az is elmegy ha a természetes közé van tetoválva mert mondjuk ritka az eredeti

A tetovált meg azért is gáz mert ha elkezd nőni a szőr közelről látszódnak a kis sörték..:S

18/F

2010. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen kitetoválva, mint az olyan szemöldök, amit saját maga szed ki az ember, rohadt vékonyra, és picire, mert elb@assza. Ami kb a szem közepénél kezdődik és csúnya a vonala. Na én ettől kapok szívinfarktust.
2010. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A másodikkal értek egyet. A tetovált szemöldök nagyon sz@r.
2010. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is meg az is lehet szép. De azért a formája legyen természetes. 19F
2010. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

nekem tetovált szemöldököm van már kb 1 éve.csak azok veszik észre akiknek el is mondom h ez ki van tetoválva.nem hat mesterkélten.a saját szemöldököm alá van tetoválva és szálas technikával ami azt jelenti h nem tömör színt kapott,hanem ilyen természetes hatást.

19/L

2010. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak is a Kiszel Tünde szemöldököt szeretem :D
2010. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!