Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a szerelem előtt nincs akadály?

Figyelt kérdés

2 éve jóban vagyok egy sráccal, ha nem lenne köztünk egy óceánnyi táv, már rég járnánk. Többször is próbáltuk megszakítani a kapcsolatot, nem ment. Pár hónapig nem beszéltünk, aztán egyikünk mindig megszegte. Előbb nekem lett kapcsolatom, nem működött. Most neki, de ő sem boldog. Pár napja írta, velem akar lenni, neki ez nem megy.

Nekem sajna itt helyben nincs még munkám, hiába keresek, meg tanulok is. Saját lakásom sincs, nem jöhet hozzám.

Neki odahaza van munkája és van hol laknia, de nem mehetek oda egyetlen árva fillér és nulla nyelvtudás nélkül teljesen kiszolgáltatva.

Akárkinek mesélem, mindenki azt mondja, csak a kifogásokat keresem, mert ha szerelmes lennék, már üres zsebbel felültem volna az első gépre, lesz ami lesz alapon. De európai nőként jogom sincs letelepedni Amerikában, csak házasság útján.


A szerelem mindent legyőz, vagy inkább aki szerelmes, a vesztébe rohan?


21N, 25F


2015. jan. 31. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, és mással nem tudod elképzelni az életedet, akkor a nyelvtudás hiánya szerintem a legkevesebb, pár hónap alatt meg lehet tanulni alapfokon intenzíven, folyamatos gyakorlással, és adott környezettel pedig a többi majd jön magától.
2015. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több nyelven beszélek, köztük angolul felsőfokon, de pont az a nyelv nincs köztük, ami az ő országában hivatalos.
2015. jan. 31. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg még csak nyelvérzékkel sincs gond, tehát én tuti megtanulnám a nyelvet. Ha más nem, ennyivel is előrébb leszel.
2015. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétnaponta megkérdezed? Továbbra sem kapcsolat az, ami csak interneten keresztül alakul, nem lehet szerelmesnek lenni valakibe, akit soha életedben nem láttál élőben.


Továbbra sincs más megoldás, mint visszatérni a valódi életbe és nem menekülni egy ilyen virtuális semmibe.

2015. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!