Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít egy lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hubbera kérdése:

Mennyire számít egy lánynak a fiú test alkata? Lehet náluk akadály, hogy ha a pasi túlsúlyos, de személyiségileg nagyon is rendben van, sőt igazán kedveli? Vagy az ilyenek mennek a barátzónába?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a barát.
2014. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a portosabbat szeretem, nem kell kigyúrtnak lennie de vékony se legyen.
2014. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PearlDiver ***** válasza:
A húgom barátjának hatalmas sörhasa van (22L/22F) mégis nagyon szeretik egymást :) És a srác egy arany ember, nagoyn jó fej.
2014. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az attól is függ mekkora az a túlsúly. Mert ha olyan mackós az alkata tehát van hasa de még nem az a nagy darab kategória tehát az amikor szétfolyik rajta a háj az még belefér a legtöbb csajnál, sokan cukinak is tartják ezt.

Viszont aki nagyon kövér tehát lóg mindenhol neki a zsír na azt már kerülik és automatikusan mennek a barát zónába.

persze azért vannak kivételek.

Én is ilyen vagyok túlsúlyos de elég sokat leadtam már picivel több mint 1 éve van barátnőm, akivel nagyon szeretjük egymást javarészt ő vezetett rá hogy fogynom kéne az egészségem érdekében meg hogy jobban is érezzem magam.

Igaz már több mint 20 kilót dobtam le magamról sporttal természetesen meg egy kisebb étrend változtatással. Látszik is az eredménye de még mindig van rajtam szerinte 10-15 kilónyi felesleg amit le kéne dobjak, ha van pocakom az szerinte nem baj csak az oldalamról meg a combomról tűnjön el a zsír.

De azt elismerem hogy 20 éves voltam amikor összejöttünk, és így is 3x annyit kellett bizonyítsak mint egy átlagos srácnak, nagyon sokat küzdöttem érte hogy kikerüljek a barátzónából, tehát a végére annyira belefáradtam már hogy szinte az utolsó pillanatba jöttünk össze amikor már készültem feladni.

Azért ez is sokat számít ám.

2014. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kinek mi...

nekem kifejezetten a nyúlánk pasik jönnek be...

a munkatársamnak pedig a "mackós" pasik, neki az akinek nincs kvázi túlsúlya, az nem férfi...


Nekem senki nem megy "barátzónába" csak a kinézete miatt.

2014. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nálam nem lenne akadály :) 16/l
2014. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 baby011 ***** válasza:
az én párom kis gerinc volt mikor összejöttünk de mostanra arányosan szedett fel én így is szeretem :)
2014. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így általánosítani. Vannak olyan lányok, akiknél számít és vannak olyanok, akiknél nem. Sőt..függ attól is, hogy a pasi hogy érzi magát a bőrében, milyen a dumája, mennyire határozott a fellépése.

Egy intelligens lány nem fog csak azért "barátzónába" rakni, mert túlsúlyos vagy, de irreális választással te se nehezítsd meg a saját dolgod, hiszen végülis mindenki a saját kategóriájában keres párt, és egy szőke kondis cicababának nem esélyes, hogy te leszel a potenciális párjelölt.

2014. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Valamennyire számít a testalkat, nekem nőként olyan formában, hogy lehetőleg ne legyen nálam kisebb darab. A testesebb srácok kimondottan tetszenek (azért nem 200+ kilósra gondoltam). A személyiség viszont nagyon sokat dob a külsőn! Mint írtam az előbb, nekem inkább az tetszik, ha egy srác nagyobb darab, ehhez képest engem most éppen egy nálam 1-2 centivel alacsonyabb, vékony férfi fogott meg... a személyiségével és az eszével.
2014. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!