Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexpartner keresékön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boombaby kérdése:

A szexpartner keresékön a neten minden lány fizetős?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,például a videkirosszlányok oldalán vagy más oldalakon is észre vettem hogy levannak írva szépen hogy mit vagy kit keresnek,írnak elérhetőséget,és aztán sorolja a z árajánlatot,és kiderül hogy pénzért megy.Érdekelne hogy van-e olyan oldal ahol nem kell fizetni.Mert csak szexelni szeretnék és nem prostinak fizetni.(debreceni lányokat keresnék)

2015. jan. 31. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hülyék lennének ingyen dugni. Jól is teszik, hogy pénzt kérnek érte, hát nehogy már olyan jó legyen a kuncsaftnak!
2015. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudod, ez a kellemest a hasznossal dolog. Ha valamiben jó vagy, ne csináld ingyen.
2015. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
netem csak a love.hu-n vagy itt fogsz találni szexpartnert. de nagyon nehéz. nekem sem sikerült. jóképűnek kell lenni, hogy sikerüljön.
2015. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Világos hogy a kellemest a hasznossal csinálják,de gondoltam vannak magányos esetleg elképesztően nimfomán lányok akik szívesen szexelnek idegennel
2015. jan. 31. 13:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Meglepődtél, hogy a "rosszlányok" oldalon rosszlányok vannak?! Húha! :)


Az úgy nem működik, hogy közlöd, hogy szexelni akarsz, és máris ugranak a csajok! Ha egy teljesen átlagos nő csak szexet keres, akkor minden ujjára kb. 20 pasi jut, akikből válogathat. Miért éppen téged választana?

Valamivel ki kell tűnni a tömegből! Vagy legyél eszméletlenül jóképű (de jóképű pasikból is elég sok van), vagy legyen lehengerlő stílusod, vagy nagyon tudj hódítani... vagy, ha mindezekre nem vagy alkalmas, akkor meg fizess. Ennyi a titok.

2015. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nincs ingyenes szexpartner kereső. esélytelen olyan lányt találni aki nem pénzért csinálja. a fiúknak nem sok választásuk van, ha nincs párkapcsolatuk. sajnos ez van.
2015. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van választásuk, bárhol lehet ismerkedni, akár csak szexre is, de nem úgy, ahogy a többség elképzeli.
2015. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Max akkor ha félisten vagy.

Mert még rendes szexpartneres oldalakon sem fog neked válaszolni seki.

pl: eropolis. Átlagosként nincs esélyed, tapasztalat.

100 levélre talán 3 válasz és az is csak ár ajánlat.

2015. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Én fent vagyok egy szexpartner kereső oldalon, de éppúgy nem találok partnert mint ti pasik. Nincsenek nagy igényeim, annyi volna az alap, hogy meglegyen a közös szimpátia és normalis legyen az illető felfogását tekintve. Irdatlan sok levelet kapok pasiktól, de nagyon sok a kamu és a nem éppen szimpatikus egyed. Aki szimpi, azokról gyakran kiderül, hogy borzasztó akaratos, erőszakos, értetlen... Pedig ugy gondolom tényleg nem tettem magasra a mércét, nem adoniszt keresek, nem kell tökéletes legyen a másik, hiszen én magam is egy átlagos nő vagyok..

Ja és mielőtt félreértenétek, nem qrva vagyok, csak jelenleg jobban preferálom a szexkapcsolatot, mivel nem volna időm kapcsolatra, randizgatni, stb...

2015. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es Hol laksz? Elég ha megyét mondasz, vagy országrészt.
2015. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!