Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Párcsere céljából milyen...

Párcsere céljából milyen szexpartner kereső oldalakat vagy swinger klubbokat ismertek? Kupakon, Eropolison már regisztrálva vagyunk. Fizetős oldalak kizárva!

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt, ebből lassan 1 éve keresünk párként - párokat. Fél éve ugyan sikerült is összehozni egy ilyen találkát, de azóta sem jártunk sikerrel.

Ő análra vágyott, én pedig egy kis változatosságra..

Ti melyik szexpartner kereső oldalon vagytok fent & milyen sikerrel?

25/L



2015. jan. 14. 19:12
 1/6 anonim válasza:
Merre laktok?
2015. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lekri válasza:
Az index fórumon van ilyen témáju chat.
2015. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sziasztok, nem tudom aktuális-e még, bár ha már bejött a dolog, biztos. De pl a szexbarat.hu-n találkoztam mostanibarátnőmmel, és keresünk párokat is. együtt még nem jött össze, de előttem ő már volt 2 fiúval, én meg előtte 2 lánnyal. a másik, ami inkább ilyen, a furulya.org oldal, én ott is fent vagyok, és napokban kezdtünk ott is párt keresni, de ott többen is vannak párok, mint a másikon. De írhattok nekünk is. Ha barátod nem túl nagy méretű, akkor szerintem barátnőm engedné neki is az anált, de szopni mindenképp nagyon szeret. ha meg nagyobb a farkad, akkor meg jól megdughatod, szívesen megnézném. én is szívesen kényeztetném közben barátnődet, akár közben cserélgethetnénk is. szeretek puncit, és popsit is nyalni... néha kihúzósan élvezek el gumi nélküli dugással, néha popsiba élvezhetek vele, de legeslegtöbbször leszop a végén, és szájába élvezhetek. képcserék után, ha szimpik vagyunk kölcsönösen egymásnak, akkor szívesen fog leszopni, szájbaélvezésig. le nem nyeli, nekem is ritkán, bár enyém jó ízű, mert nem dohányzom, nem iszom, nem ezsem sok fűszereset, édességet többször, így elég jó íze van... szóval, írjatok.személyes levelek, képcsere után ban kocsink.
2016. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez minket is érdekelne :) A párom 36 éves férfi, én pedig 27 éves csaj vagyok. Nyitottság és humor jellemez minket a legjobban, az ágyban pedig azt hiszem az orál dolgokban vagyunk a legügyesebbek mindketten :)
2016. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mi 3. Felet keresünk. Akivel egyszerre az alsó két nyílását be lehet foglalni. De vagy olyan jelentkezett akinek a párja nemtudta h ilyen vágyai vannak a párjának, vagy olyan aki modell alkatú hölgyeményt várt. Párom inkább pufi.


Lehet h kipróbálunk egy swinger klubbot.

2018. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Enoid válasza:
Mi is nyitottak vagyunk Balatonalmádi. Irjon ránk aki közelben van.
2019. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!