Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abba szeretném hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandi75 kérdése:

Abba szeretném hagyni a prostituciot hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és kb már 10 éve prosti vagyok kisebb nagyobb megszakításokkal. 6éve született a gyerekem akkor abba is hagytam de nem bírtam egyedül nevelni ezért vissza mentem az utcára/lakásba.Próbálkoztam különböző munkákkal de nem fizetek sehol eleget ahhoz hogy eltartsam magunkat.Van egy olasz nyelv vizsgám meg eladói végzettségem de sajnos nem sokra megyek velük.Már nagyon abba szeretném hagyni de nagyon nehéz,ha naponta csak egy emberel fekszem le akkor is 300 ezret keresek míg az eladói állással 80ezret annyiból nem lehet még a számlákat sem kifizetni.Hol találhatnék olyan munkát ami jól fizet? Vagy hol találok olcsó albérletet?

2015. jan. 31. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Nehéz és szar helyzet. Külföld? :)
2015. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
és tudod hogy ki a gyereked apja?
2015. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

abbahagyni,na ez lakatosékat is érdekli majd,vissza a sarokra!! te már nem leszel normális ember,sosem voltál a társadalom tagja.


vissza az utcára! :)

2015. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A gyerek ez nem onnan van.
2015. jan. 31. 15:53
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, azért elég sokan megélnek annyiból, szóval nem hinném, hogy itt erről lenne szó. Az egyértelmű, hogy íg0 valódi munka nélkül egy sokkal jobb életszínvonalon tudsz/rudatok élni, de a gyereked előbb utóbb meg fogja tudni miből élsz (ha ez eddig nem történt volna meg) és utána mit gondolsz mennyire fog téged tisztelni? El kell fogadni, hogy itt élsz, és itt 300 ezret még egyetemi tanárként sem kapnál kézhez. De ne mártírkodj, mert nagyon sokan (köztük egyedülálló anyák is) tisztességgel megdolgoznak azért a 80 ezerért és felnevelik a gyereküket.
2015. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Ha ilyen jól keresel vele félre kéne tenni valamennyit, és akkor később mikor már "kiöregedsz" sima munka + tartalékokkal csak eléldegélsz..
2015. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
ez hülye amúgy,azt hiszi sz*-ar bolti eladóval majd 500at kap,nem véletlenül lettél te az ami :)
2015. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csináld még pár évig és kezdj el spórolni a rosszabb évekre,amikor pénztárosként dolgozol majd a Sparban:D
2015. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem akarok 500 kapni elég lenne 100-120.
2015. jan. 31. 16:30
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván az a gond, hogy hozzászoktál egy magasabb életszínvonalhoz, mert volt miből. Nehéz lesz lejjebb adni az igényeket.
2015. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!