Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abba szeretném hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandi75 kérdése:

Abba szeretném hagyni a prostituciot hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és kb már 10 éve prosti vagyok kisebb nagyobb megszakításokkal. 6éve született a gyerekem akkor abba is hagytam de nem bírtam egyedül nevelni ezért vissza mentem az utcára/lakásba.Próbálkoztam különböző munkákkal de nem fizetek sehol eleget ahhoz hogy eltartsam magunkat.Van egy olasz nyelv vizsgám meg eladói végzettségem de sajnos nem sokra megyek velük.Már nagyon abba szeretném hagyni de nagyon nehéz,ha naponta csak egy emberel fekszem le akkor is 300 ezret keresek míg az eladói állással 80ezret annyiból nem lehet még a számlákat sem kifizetni.Hol találhatnék olyan munkát ami jól fizet? Vagy hol találok olcsó albérletet?

2015. jan. 31. 15:46
1 2 3
 11/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez nehez,de ha Minden nap 1 300 havonta akkor folytatsd,de keress olyan munkat amit szeretnek csinalni,es ha elkezdesz dolgozni hagyd Abba akkor,de amikor van szabadidod lehet egy-ket torzsvendeg hetente egyszer ketszer,es igy Abba hagyod reszben es egy Ki plusz a fizetes melle.
2015. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Képes lennél egy férfit szeretni és kitartani mellette?

Nekem van olyan barátom aki exprostival él együtt...és ketten simán keresnek annyit, hogy ne ezzel kelljen foglalkozniuk. A lány egy kis borsodi faluból származik és 15 évesen eladta az apja...egyszerűen nem volt más lehetősége. De amikor segítő kezet kapott valakitől akkor élt vele és soha nem akart visszakerülni oda!!

Szereted amit csinálsz? Az egész csak a pénzről szól?

Pont annyira fognak az emberek értékelni, mint amennyire Te értékeled önmagad. Gondolom nem nézel ki rosszul...ha van egy kis eszed megpróbálsz valami olyan helyre bekerülni recepciósként (akár kevés pénzért) ahol sok férfi mozog és biztosan lesz kérőd...kérdés csak az, hogy tényleg ezt akarod?!!

Ha nem akarsz konfliktust a mostani életeddel akkor azt javasolnám, hogy új város, új munkahely és új motivácíó!!

37F

2015. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
5%
Kíméld meg magadtól azt a szerencsétlen gyereket, és lehetőleg minél előbb nevelje valaki más, aki ember.
2015. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Albérletet szexért szinte bárhol kapsz, ahol férfi a főbérlő. Ha abbahagyod a hirdetést, úgyis csak a visszajáró vendégek maradnak. Olyan helyet keress albérletre, ahol van munka. Napi 1 vendég mellett tudsz dolgozni 8 órát. Meg webcamszexért is fizetnek, akkor nem kell lefeküdnöd senkivel...mivel nő vagy, ezért a pénzkeresési lehetőségeid korlátlanok, szemben velünk, férfiakkal.
2015. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, kicsit off, de komolyan: ki fizet azért, hogy megdughasson egy 30 körüli gyerekes anyát? A játszótéren annyi ilyet felszedhet az akinek ez a zsánere amennyit nem szégyell.. nem értem

Amugy a leírásból az következik, hogy nem lehet abbahagyni.

2015. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Csináld tovább amíg még bírod és még van vendéged.

30 év felett már egyre kevesebb lesz, akkora a választék.


Szerintem ott a probléma, hogy jól keresel, de nincs jövőd. Nincs semmi végzettséged, nem értesz semmihez tulajdonképpen, akkor hogy várhatnád el, hogy alkalmazzanak?


Teljesen jogos, mert aki végigszenvedi jó jegyekkel a gimit, keményen leérettségizik, majd elvégez egy nehéz mérnöki/orvosi/gazdasági/jogi egyetemet, vagy kitanulja a kereskedelmet, az sem kap egyből jó állást...A cigányok is állandóan munkáért sírnak, közben meg nulla végzettségük van, a fizikai munka meg büdös sokszor.


Egyvalamit tehetsz, minden nap több órát arra szánsz, hogy kidolgozol egy tervet.

Soha nem késő esti iskolába járni, soha nem késő akár egyetemre járni... én 5 év kimaradás után kezdtem el egy nagyon nehéz egyetemet, és nemsokára diplomázok. Eleinte nagyon nehéz volt, vért izzadtam, majdnem kirúgtak, de sok segítség van, a tudás az egyetlen kiút a szartengerből. Milyen büszke lenne a gyereked, ha sikerülne lediplomáznod? Vagy egy jó szakma, szaktudás a lényeg.


Harmadik út, ha minden idődet és energiádat arra szánod, hogy spórolj. Nincs mese, le kell adnod az életszínvonalból. A pénzt pedig össze kell gyűjtened amíg még jól keresel, majd befektetni valamibe. Keress megbízható embereket akik tudnak segíteni.


Másképp szépen kiöregedsz a szakmából, a pénzt elvered, nem fialltatod. A gyermeked feléd se fog nézni, mert az anyja egy lacsúszott öreg prosti. Ez nem élet...

2015. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szegényt, hogy nem ember meg ilyenek! Aki ilyet ír az sem az!

DE

10 év alatt már félre kellett volna tudni annyit tenned, hogy ne legyenek hatalmas anyagi gondjaid! És valljuk be 10 év alatt már ki lehetett volna száli, HA NAGYON AKARNÁL! Az igaz, h végzettség nélkül ne is álmodj 100-150e fizukról! Met max sorra vesznek fel, az meg max 80! Ezzel nem bántani akarlak, félre ne értsd, ezek a tények! Nekem igen sok ismerősöm van aki ezt csinálta vagy csinája (többnyire már külföldön)! És ők is nyavajognak, de amikor egy hétvége után 800-1200euróval jönnek haza... gyorsan elszáll ez a törekvés! A lányok max 20%-a tudja ezt abbahagyni! És nem azért mert kényszerítik (őket sem kényszeríti senki!), hanem mert igazán ő sem akarja....gyosan jött mani megy a luis vuitton tatyóra meg a kólára :). És minden évben elmondja h már csak ez az év és vége! Sajnos ez egy ilyen világ! De szerintem ezt neked nem kell bemutatnom! Igazából azt sem értem, hogy milyen megoldást vársz itt a fórumon?.... Ezt csak Te tudod eldönteni és véghezvinni! Sok sikert hozzá, de tényleg!


(Ui: ha mégis maradnál, esetleg jöhetne privibe egy telszám vagy egy link a hirdetésdről.... h bp-i környéki vagy lehet h én is vinnék egy kis zsét a konyhára :))

2015. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A "sorra" egyre kevesebb meló lesz. Kína most vált ki 1 millió munkást robotokkal...


10-15 éven belül el fognak tünni az emberi "robotmelók"... jobb nem is belegondolni miből fog élni a sok szaktudás nélküli napról-napra élő ember.


Valszeg lesz egy alapjövedelem, élelmiszerellátás, azt csók.

2015. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"de nem bírtam egyedül nevelni"


Haha. Anyám hármunkat nevelt fel egyedül, és nem prostitúció segítségével, hanem átképezte magát (ahogy azt fenn már pedzegették). Úgyhogy ezt ne mondd inkább.

2015. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány éves vagy de 10-20 évvel ezelőtt voltak még munkahelyek,most nincs.Arról nem is beszélve hogy a pénzed is többet ért.
2015. febr. 14. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!