Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen? Most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen? Most, hogy nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akibe 2 évvel ezelőtt nagyon szerelmes voltam. Ő is belém. De utána nem jött össze a dolog (hosszú), és ki is szerettem belőle hamar..

Ő ezekután még 2 évig szerelmes volt belém, és nem adta fel, és én is akartam hogy szeressem őt, de nem sikerült.. Ezt pedig megmondtam neki, hiszen nem akartam úgy beleugrani egy kapcsolatba, hogy nem vagyok szerelmes.

Viszont azóta eltelt majdnem egy év, és úgy érzem életem legnagyobb hibáját követtem el. Szerintem még egy ilyen fiút nem fogok találni, soha... most legalábbis ezt látom.

Van barátnője, és tovább lépett. De én úgy megmondanám neki hogy kezdjök újra!!... Már próbáltam, de arra nem reagált (küldtem neki smst, hogy találkozzunk), és tudom, ez már halott ügy, de mégis úgy érzem hogy nagyon akarom ezt a fiút. :( Lehet hogy csak azért mert ő volt az első szerelmem? Vagy féltékeny vagyok a barátnőjére? Vagy mi lehet??

Tovább akarok lépni, de nem megy! Minden lehetséges fiút hozzá hasonlítgatok, és keresem a kifogásokat.. Segítsetek!


2013. aug. 9. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

"és én is akartam hogy szeressem őt"


Ez nem így működik.

2013. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, tudom.. De akkor most miért érzek mást? Mert tudom hogy elveszítettem? Vagy nem is értem... Tovább akarok lépni, vagy vele lenni!
2013. aug. 9. 14:52
 3/10 ASOT ***** válasza:

Sokat tétováztál, nem szeretted csak jól esett hogy volt valaki aki téged igen. És most hogy már nincs így rádöbbentél hogy mennyit is tett ő érted.


De! Neki már új élete van, új szép élete, amibe ne akarj beleavatkozni hagyd békén jobb most már neki nélküled.

2013. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, és az angyal az egyik vállamon is ezt mondja.. De a másikon az ördög meg rám gondol, hogy akkor velem mi lesz? Túl akarok lépni ezen, de nem tudom hogyan... Nem megy.

És ne értsd félre, ezalatt a két év alatt azon voltam, hogy megint beleszeressek. Aztán feladtam, és akkor mondtam meg neki hogy hagyjuk..

2013. aug. 9. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
lépj tovább,idővel elmúlik,legalábbis elkéne.
2013. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"e a másikon az ördög meg rám gondol, hogy akkor velem mi lesz"


Ez nem más, csak önzés.

2013. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagy, mint a kisgyerek: ha nem kaphatsz meg valamit, azonnal kell neked. Félre ne érts, nem ítélkezem, többségünkben megvan ez a vonás.


Van egy csaj haverom, aki belém volt zúgva két évig, de én erről nagyon sokáig nem tudtam - pontosabban annyit tudtam, hogy tetsszem neki, és pont. Én is vonzódtam, de végül nem is próbálkoztunk, én megtaláltam a párom, és nagyon boldog voltam így. Aztán ez a csaj nagy nehezen túllépett rajtam, és összejött egy sráccal. Ekkor hirtelen azon kaptam magam, hogy féltékeny vagyok, akarom a csajt, pedig akkor már több, mint két éve boldog kapcsolatban éltem.


Egyszerűen jól esik a tudat, hogy valaki ott van neked, valaki rajong érted. Aztán ha ez a valaki talál mást, akkor úgy érzed, elvettek tőled valamit és az önző kisördög vissza akarja szerezni. Te is elmondtad, hogy nem működött a dolog, hát most lépj túl az önzési vágyon, és hagyd, hogy megpróbálja élni az életét. Aztán később ki tudja még...

2013. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lassan egy éve nem lépek túl ezen.. Szerintem már lehetek önző. De ha hozzávesszük azt a két évet, amikor próbáltam bebeszélni magamnak hogy szeretem őt, akkor az már 3.. Ahj. :\ Tudom hogy elcsesztem, de már elegem van!

És ennek ellenére mégis örülök annak hogy ő boldog, tényleg, megérdemli. Csak szeretnék én is az lenni végre. :\

2013. aug. 9. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rájöttél, hogy ő volt a legjobb akid valaha lehetett volna. Van ilyen. Összekevered a féltékenységet a szerelemmel.
2013. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#7: Neked különösen! Ahogy mondod, rájöttem hogy ő nagyon nagy esély lehetett volna nekem.. És most ahogy leírtad, tényleg rájöttem hogy valamiért csak kiszerettem belőle.. Csak rossz ez az egész.. :\ Pláne hogy nem tudom mi az ő álláspontja.. De inkább hagyon, nem fogok bekavarni neki.

Utolsó: Szeretnék továbblépni, de ha úgy állok hozzá, hogy "aztán ki tudja mi lesz később", akkor úgy nem fog menni. :\

De igazatok van, köszi!

2013. aug. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!