Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, h a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h a barátaim 99%-ka (? )

Figyelt kérdés

Kapcsolatban van 6-ból 6 nak barátnője van.

20 és 30 közötti egyénekről beszélünk.

És a 6 barátomból a 2 leges legjobb barátom sz@r rám a leginkább akikkel anno megbeszéltük ,h örök barátság meg testvérség.A legjobban az fáj ,h ezzel a 2 sráccal úgy voltunk ,h mindent megtettünk egymásért tűzbe tettem volna értük a kezemet is(szó szerint hatalmas áldozatokat tettem értük szerintem ilyeneket csak egy testvér tesz meg az öcséért vagy bratyójáért nem vicc).És ami még említésre méltó ,h 15,16 éve ismerem ezt a 2 srácot ami azért vajuk be nem kis idő.Erre jön mind a két srác életében egy nő és hirtelen totálisan elfelejtenek ,h tehetnek ilyet velem ?Sőt sokszor még le is koptatnak.És nem olyan régen megtudtam ,h ebből a 6-os brigádból tervezgetnek közös programokat a 2 legjobb haverommal együtt és nekem még csak nem is szóltak igaz ilyen barátnős programok(közös nyaralások meg mi faxom) mert mindenkinek ott a párja is ,de ettől függetlenül ez iszonyatosan fájt.

Nem értem én soha sem tettem volna ilyet velük. Számomra ők hihetetlen fontossággal bírtak amihez egy kapcsolat soha nem tudott volna felnőni,de ezek szerint ők nem is így gondolták ezt a dolgot.Egy barátnő miatt így viselkedni ha nekem lenne kapcsolatom akkor sem viselkedtem volna így soha sem velük nagyon fáj ez a dolog.



2015. febr. 1. 05:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Inkább vannak egy szinte vadidegen nővel mittudom én ismerik k.b 1,2 éve mintsem velem aki mindent megtett értük.Nem is a bnővel van a baj had legyenek boldogok mert szeretem ,ha jól érzik magukat,de miért estem ki pont én az életükből aki jobban ismeri őket mint bárki más ebben a világban?

Lehet ,h a barátnőjük miatt mondjuk meg mondta nekik a bnőjük ,h vagy én vagy ő?

Mert szerintem engem nem kedvel egyik csaja sem amúgy vagyis mindig ilyen kényszer bazsajgás volt amikor találkoztam velük és nam is találtam velük a közös hangot.

2015. febr. 1. 05:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felülírja a férfiak barátságát, ha az egyik talál magának párt. Akkor a nővel kell foglalkozni, nem ejtheti csak úgy le, és ha szerelmes, és nagyon jó alapokon van a kapcsolat, elsősorban oda fog koncentrálni. Végül is azzal a lánnyal csinálhat olyanokat is, mit veled nem, és igénye van rá.
2015. febr. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak azt sajnálom ,h hatalmas energiát öltem beléjük ezalatt 15,16 év alatt.Nagyobb figyelmet ,törődést kaptak tőlem(egy időben én is tőlük)mint bármelyik kapcsolatom ami eddig volt.

Szörnyű,h a hátam mögött meg programokat terveznek nélkülem és még kismillió sunyiságot sorolhatnék ,de nem fogok

2015. febr. 1. 05:26
 4/12 A kérdező kommentje:

# 2 de érdekes van haverom aki meg tud rám időt szentelni annak ellenére ,h kapcsolatban van.

Gondoltam ha kapcsolatban lesznek akkor kevesebb időt szentelnek majd nekem ,de ők nem kevesebbet szentelnek hanem töröltek az életükből szinte vágod?

2015. febr. 1. 05:28
 5/12 anonim ***** válasza:
A szövegnek ne higgy a tettek bizonyítanak , te vetted komolyan az örök barát fogalmát . A hűséget és a bizalmat mindenki egyéni tartalmakkal látja el és éli meg .
2015. febr. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valami hasonló volt/van velem is. Sajnos ez ilyen többet ér neki 1 kezdetleges kapcsolat mint egy "igaz " barátság. Én is rengeteg mindent megtettem a barátomért . Mégis szarik rám nagy ívbe... el kell fogadni .
2015. febr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos vagy nem sajnos, valahol normális, hogy ha megtalálja a szerelmet az ember, hajlamos elhanyagolni másokat. (Barátokat, családot, stb.) Valaki jobban hajlamos erre, valaki kevésbé, ugyanakkor azt az újdonsült szerelmesnek nem szabad hagyni, hogy úgymond ez teljes mértékben így legyen és mindenkit elhanyagoljon. Nyilván kevesebbet találkozik a barátaival, hisz azt a szabadidőt, amit eddig veletek (is) töltött, azt mostmár meg kell osztania a nővel is, ezért is normális ez valahol. A mértéket mindenkinek magának kell éreznie, meg mondjuk én nőként szoktam mondani a Páromnak, hogy ha szeretne nyugodtan menjen a barátaival néha iszogatni, dumálgatni, vagy moziba, szerencsére nekünk nincs ezzel gond, mert eljárunk társaságba, közös barátaink vannak és így jó, de pl. van egy barátja a Páromnak, akinek régóta nincs barátnője és mi Őt is mindig szoktuk hívni. Esetleg az egyik jóbaráttal (vagy kettővel is) beszélhetsz erről, elmondhatod nyíltan, hogy ha szerveznek valamit, akkor Téged azért ne hagyjanak ki, mert Neked nincs barátnőd. Lehet attól félnek, hogy ha elmész, kényelmetlenül éreznéd magad, mert mindenki a Párjával van, Te meg egyedül.

Beszélj a barátaiddal, más megoldás erre szerintem nem nagyon van. Hidd el meg fognak érteni! :)

Sok sikert és kívánom, hogy újra olyan legyen a kapcsolat köztetek, mint régen. :)


22N

2015. febr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
a lánytól függ. az egyik legjobb barátom öt évig járt egy csajjal, akit én is csak háromszor láttam ez idő alatt, mert a csaj nem volt rám kíváncsi, barátai sem voltak, egyébként. Állandóan manipulálta a srácot, és rossz volt, hogy a barátságunk háttérbe szorult, de nem tudtam tenni ellene. Aztán véget ért köztük a dolog, és most egy éve jár egy olyan lánnyal, aki közben nekem is az egyik legjobb barátom lett, mert kedves, barátkozós, és most már a barátságom a sráccal is rendben van. Nem tudhatod, hogy meddig tartanak ezek a kapcsolatok, de az , hogy nőjük van nem indok hanyagolni a legjobb barátokat. Járj társaságba, ismerkedj másokkal, találj barátnőt te is! :)
2015. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy kicsit mindenkinek igaza van.


...én is mindig érdekesnek találtam, hogy miután egyik-másik haveromnak nője lett, egyre megbízhatatlanabbá vált... :-)


...amikor nekem lett nőm, én is eléggé le voltam foglalva, de mégsem felejtettem el a haverokat, ugyanis amit egy nő mond az csak egy pillanatnyi hangulat... :-)


...és igazam lett, a nő a múlté, nameg a haverok is... :-)

2015. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:

azért nekem furcsa, h egyik csaj sem kedvel téged... Embereknek nem azért adunk, h majd hú meg haj de add vissza. Én azért törődöm a barátaimmal, mert szeretem őket. Nekem a legjobb barátnőm vadult meg egy pasi mellett, s 10 éves barátságot rúgott fel? Haragudtam rá először és fájt? Igen.

Haragszom rá most? (nem volt két éve) Nem.

Legyenek boldogok. Hiszem, ha aki rászolgál, az kap vmilyen büntetést, én mindenesetre tanultam ebből.

Az a barátság nem áll olyan szilárd lábakon, mint hittük, ahol egy harmadik fél b tud kavarni. Ennyi. :)

2015. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!