Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális, hogy így oszlanak el a barátaim aránya (nemet tekintve)?

Figyelt kérdés

Most azokat a barátokat sorolom be akikkel minden nap (vagy majdnem minden nap) beszélek, és közel állnak hozzám.

Lányokból van négy,fiúkból pedig 14-15.

Visszahallottam mar sok helyről, hogy ez nem normális, szerintetek se?

És nem, nem vagyok olyan, hogy minden fiúbarátommal összefekszem, mielőtt azt hinnétek.

17L


2014. dec. 29. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz. Csak azért tudd,hogy ők tényleg ott lesznek-e melletted jóban-rosszban. :)
2014. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szarj a fejére az okoskodóknak!

A lényeg, hogy jó ember légy!

2014. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális! Baromi nagy mázlista vagy, hogy ilyen sok fiúbarátod van:D Nekem inkább csak haverok, néha jó lenne ha elmondanák valamiről a véleményüket, mégsem kérdezem meg őket.
2014. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az angol friendet ne keverjük össze a magyar baráttal.
2014. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahogy a lányokban nem tudok úgy megbízni, ezért vannak kevesen a barátaim között. (Abban a négyben viszont 100%-osan megbízok)
2014. dec. 29. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó sok barátod van! A nemek aránya amúgy sose számít...Lehet, hogy az embernek van elképzelése, hogy pl. jó lenne egy lánybarát, aki alacsony, szőke haja van és zöld szemei, de ha mondjuk jön egy barna hajú, magas srác kék szemekkel, akivel nagyon is jó barátok tudnak lenni, akkor hülyeség azt mondani, hogy menj a francba...


19/L

2014. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy nincs jelentősége, milyen nemű emberekkel barátkozol. Én mindig is jobban kijöttem fiúkkal, mint lányokkal, egyszerűen nem érdekeltek a témák, amikről a korombeli lányok többsége beszélgetni akart. A gyerekkori legjobb barátom is fiú volt. Máig főleg fiúbarátaim vannak. Emiatt persze kaptam is hideget-meleget, még a saját anyámtól is, holott soha nem is jutott eszembe összefeküdni fűvel-fával, van barátom (aki nem a fiúbarátaim közül való).


Ne foglalkozz mások véleményével. Nagyon sok ember előítéletes marad, akármit is teszel. Felesleges mások kívánságait lesni, úgysem tudsz mindenkinek eleget tenni.

2014. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!