Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ismerkedem egy fiúval, de...

Ha ismerkedem egy fiúval, de egyelőre barátok vagyunk, akkor hogy lehetne egy magasabb szintre lépni, illetve abból hogy lesz majd kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a srác már a kezdetektől komolyan gondolja velem, én azonban még a legelején leszögeztem, hogy időre van szükségem. Ő ezt tiszteletben tartja, viszont tudom, hogy ha csak rajta múlna, akkor már együtt lennénk. Egyelőre barátkozunk, naponta beszélünk, hetente / 2 hetente találkozunk. Nyilván nem az idők végezetéig kell nekem idő, szóval érdekelne, hogy ebből a helyzetből hogyan lehetne kicsivel tovább lépni. Aztán amikor már azt érzem, hogy biztos vagyok magamban, mi a módja, hogy kapcsolat legyen belőle? Tartom magam ahhoz, hogy én vagyok a nő, tehát a férfi "dolga" a 90%, míg a nőé a 10% (pl csók esetében). Semmiképpen sem szeretném elveszíteni, szóval kérlek segítsetek, hogy lássa / érzékelni tudja, hogy ha tényleg én kellek neki, akkor nem hiába vár. Mit gondoltok? Bármilyen véleményt, tanácsot elfogadok.

Köszönöm! 22/N



2015. jan. 19. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki amit itt leírtál, mert enélkül simán hiheti azt, hogy friendzoneba került, és onnan nincs kiút.
2015. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mindent őszintén:) mint írtam, már a legelején. Tudja, hogy ő engem érdekel, mint férfi, azt is tudja, hogy kedvelem...de időt kellett kérnem, és az okával is tisztában van.
2015. jan. 19. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi időt kéne várnia, nem lehet a végtelenségig húzni a mézesmadzagot, mindenkinek véges a türelme.
2015. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én azt tudom mondani, hogy legelőszőr ismerd meg jól, hogy mik a jó, mik a rossz tulajdonságai és hogy változtatna-e a rossz tulajdonságain a kedvedért! Ráadásul azt sem rossz kideríteni, hogy képes-e elkötelezni magát, vagy csak átmeneti kapcsolatra vágyik. Ha ezzel megvagy és tényleg szívből szereted és ő is téged akkor már egy fokkal feljebb léphettek, tehát tudatára adhatod, hogy együtt akarsz lenni vele. Az a 10%, amit említettél, hogy a nő dolga azt takarja, hogy megadd a jeleket a férfinak, ha akarsz valamit, pl. azt akarod, hogy megcsókoljon. Ha pedig már a kapcsolat közepében vagytok jönnek maguktól a dolgok.

Remélem tudtam segíteni.

2015. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom jól, de sajnos most inkább ez, mint hogy esetleg átverjem (pont ezt akarom elkerülni!) Teljesen megértem, ha megunja, és "lelép"...De mondjuk ezért is szeretnék néha jelzéseket közvetíteni felé, hogy haladjunk valamerre. Ehhez kértem segítséget.
2015. jan. 19. 20:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 4-es! Sokat segítettél:)
2015. jan. 19. 20:09
 7/8 anonim válasza:
Ez most lehet fura lesz, de ne húzd az időt. Ha tudod, hogy tetszel neki és ő is neked akkor mivel te korlátoztad, így ezen most neked kell túllendülni. Ha egyszer össze fogtok jönni akkor mire vártok? Az, hogy milyen vele együtt így nem fog kiderülni, ha meg vége lenne akkor úgyis vége lesz. Ne húzzátok egymás idejét.
2015. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha szeret vár! Mindennek megvan a maga ideje! Ne siessetek el semmit! Most már nem csak divat hanem egyfajta jó dolog az is ha nem létesítetek nemi kapcsolatot házasság előtt! Nagy érték ám és nem tudod még hova sodor az élet és nagyon nagy kincs van a birtokodban,ne tedd tönkre az életedet. Neki is van már megoldása, legyen elég a csókolózás és az önkielégítés!22 évesen még nem veszett el semmi,ha eddig volt önuralmad akkor ezután is legyen egy darabig. Használd ki jól az idődet és állítsad több megmérettetés elé!Te vagy a NŐ használd ki, legyél okos! Lehet,hogy most Ő is azt érzi kellesz neki!De ez minden kapcsolat elején így van,mindkettő ezt érzi.Pláne ha még tanulsz,lehet az egyetemen akkor meg pláne,mert az első szex után már máson fog járni a gondolkodásod, hiányolni fogod nagyon!Én nagyon megbántam, hogy engedtem a csábításnak! Vigyázz Magadra! Észnél légy és sok sikert kívánok az életben!
2015. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!