Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel már három hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már három hónapja járok, de a telefonján még mindig az exe félmeztelen fotója a háttérkép. Szóltam, hogy zavar, de egyelőre semmi változás. Most én vagyok túlérzékeny, vagy másokat is zavarna egy ilyen "apróság"?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is zavarna! Teljesen igazad van.Mondd neki törölje ki!
2014. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de egyetértek veled, szedje le a háttérképét.
2014. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andrea Henrietta ***** válasza:
86%
Teljesen igazat adok neked. Ha új barátom van, akkor a háttérképem ne agy félpucér pasi, főleg nem az exem... Nyugodtan szólj neki még egyszer. Vagy ha akkor sem változtat, akkor tegyél te is egy félmeztelen csajt háttérnek. Lássuk ő mennyire örülne neki.
2014. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Érzelmileg odaköti még valami, elvarratlan szálak lehetnek még ott...

De ha nem is, ez bunkóság, tiszteletenség veled szemben. Teljesen kiakadnék, s némi mérlegelés után lehet, hogy ott is hagynám - ha semmi valtozas nem lenne továbbra sem.

Bár eleve már ha kérni kell ilyen apróságokra is, mi lenne később??? :)

2014. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Szent ég... ez nem túlérzékenység, a félmeztelen ex fotó se legyen kint, se közös képük, sem pedig csak az ex.

Furcsa ez a lány ezek után. o.O

2014. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyetlen egy olyan képem sincs, amin az exem van, vagy amin ketten vagyunk. Mindet letöröltem a szakítás után pár héttel. Nem normális, hogy a barátnődnek a volt barátja a háttérképe. Szólj neki megint, hogy törölje ki. Vagy ha nem teszi, mondd meg neki, hogy akkor miért nem vele jár? Valószínűleg még nem tudta elfelejteni az exét.... de akkor ezek szerint nem szerelmes beléd. Nem hiszem, hogy ez még a későbbiekben ki tudna alakulni.
2014. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
igazad van.
2014. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

én már akkor kidobtam volna a csajt amikor első alkalommal szólnék neki és mégse törli ki...


én senkitől sem tűrném hogy megalázzon ilyen dolgokkal

2014. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
nekemakkor volt ilyen amikor a párommal ismerkedtünk. tudtuk már mindketten hogy egymást akarjuk, de mikor a telefonján mutogatta a képeit a kutyájárol meg stb akkor ott volt egy csaj képe én meg kérdeztem h ki az és tökre elszégyellte magát h az exe az. Másnap találkoztunk és kérdeztem tőle h azért van e még meg a csaj képe mert nem zárta még le a kapcsolatot magában. Nem győzött bocsánatot kérni meg is mutatta h még aznap este kitörölte a képeket mikor megláttam. Látod engem már zavart pedig még együtt sem voltunk
2014. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!