Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az új divat?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy minden második 15-16 éves kiscsaj egy 20 évvel idősebb pasiba, vagy a saját tanárjába lesz szerelmes?
2010. febr. 9. 18:19
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
És miért van az, hogy ha valaki azt a kérdést teszi fel, hogy kúrjon- e 16 évesen egy 20 évvel idősebb pasival, akkor az nem normális, de ha én felbőszülve felteszem ezt a kérdést, akkor már mindjárt normális az ilyen dolog! ;) hmm?
2010. febr. 9. 18:34
 12/29 anonim ***** válasza:
58%
azért mert ebből a kérdésből egy elkeseredett tinifiú szerelmi kérdését látjuk ki,és nem egy perverz középkorú pedofíliáját
2010. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
nagyobb a nyalókája
2010. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, méghozzá 15! Ezért idegesít ennyire, mert a barátnőm is ilyen..:(
2010. febr. 9. 18:46
 15/29 anonim ***** válasza:
Nincs elég élettapasztalatotok. Majd megjön az is, de ne idősebb embereknél keressétek azt.
2010. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%
és téged ez miért zavar?(egyébként a most 26 éves,anno szintén idősebb pasiba szerelmes nő vagyok.)Ha csak tini fellángolás nála ez hogy idősbeb kell neki akkor majd elmúlik,ha meg nem az akkor meg 20 éves korában is ugyanúgy a 30-40 es korosztályt fogja kedvelni.szíve joga.csak a 16. szülinapjáig kattan a bilincs a csávó kezén ha ez viszonzott.ha meg nem viszonzott csak plátói akkor meg rákell hagyni tini-ovi szerelem
2010. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk jogos. De nem egy lányt láttam már, aki ilyen "b@romságok" miatt kattantak be... De ha ez a vágya akkor hajrá... De akkor is, jobb ha korosztályodon belül keresel. Hidd el.
2010. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Mert a 15-6 éves srácokat csak a wow, számítógép, haverok érdeklik, és sajnos a 15-16 éves lányok, hogy is mondjam, felnőttebbnek hiszik magukat (vagy néhányan azok is) a koruknál, és 20 éves szinten gondolkodnak a kapcsolatokról, ezért vonzódnak idősebb pasikhoz. Nekem 20 évesen volt egy 15 éves barátnőm, mióta szakítottunk csak korombeli srácokkal jött össze, megízlelte milyen egy nála idősebb pasival lenni, és rákapott az ízére. Szerintem nincs ezzel semmi baj, a 15-16 éves srácok meg magukba nézhetnének, milyen felnőttek lesznek, férfiasak? nem. helyette emo, nyámnyila, pengegyerekek akik azt hiszik, hogy övék a világ (tisztelet a kivételnek). 24F
2010. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%
am vannak kivételek mert pl én ismerek egy 15 éves srácot akinek olyan élet felfogása van h az irigylésre méltó és sztem vannak olyan felnőttek akiknek nincs ilyen jó gondolkodása,mint neki!és még jó fej,kedves,őszínte,helyes,jó teste van,megértő!kész megtiszteltetés h megismerhettem!...de meg is látszik,h ő ilyen,mert nagyon sokan szeretik(barátságból is és szerelemből is!)szal nem kell le szólni a 15 16 éves srácokat mert attól h te nem ismersz olyan fiúkat attól még léteznek szerencsére...és hálistennek én ismerek is ilyet!):D
2010. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem divat, egyszerűen meg tetszik nekik, hogy az ő korukban levő pasikhoz képest tapasztaltabbak, és jobban tudják hogy kell egy lánnyal bánni. Nem egy barátnőmön tapasztalom, hogy 20 és 30 közt van a kiszemeltjük életkora.
2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!