Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az új divat?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy minden második 15-16 éves kiscsaj egy 20 évvel idősebb pasiba, vagy a saját tanárjába lesz szerelmes?
2010. febr. 9. 18:19
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
ez télleg nem divat,csak egyszerűen a mai csajok az idősebb pasikra buknak,csak az nem mind1 h hány évvel idősebbre!1:a lányok korábban érnek,és ezért a lányok inkább idősebbet választanak mert akik 1 idősek velül,azok még éretlenek!...csak az a gáz h a legtöbb fiú kb 18 éves koráig agyilag éretlen!(tisztelet a kivételnek!;):D)
2010. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
meg talán az lehet benne h a 20-on éves és annál jóval idősebb férfiak némelyikének izgató arcuk van!:/
2010. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
ááá ne is kérdezd engem is nagy ba.sz
2010. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem azis baj hogy a 15-16-17 éves fiúknak mindíg a "legjobb" kell. A "legtrendibb", "legjobbseggű" értelmetlen p*csa, akire az összes többi "cool" srác rávan kattanva.. és akkor a normális lányoknak esélyük sincs, akik legalább rendelkeznek némi inteligenciával is.Ők még nemlátják az értéket. Aki meg véletlenül abba a kicsiny kategóriába tartozna, akik a normális lányokat szeretik.. azok meg legtöbbször a haverjaik miatt nem közelednek hozzájuk.. tisztelet a kivételnek:)..
2010. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
hát én kifejezetten undorodom a 20 évvel idősebbeknél..
2010. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
szerintem ez nem divat. csak arról van szó, hogy a lányok sokkal értelmesebbek mint a fiúk ilyen korban. persze nem húsz évvel kell idősebbnek lennie a pasinak, hanem öttel kb.én egy 18 éves lány vagyok, és még mindig nem tudnám el elképzelni magam a saját korosztályombeliekkel, mert anynira gyerekesek, és néha még testileg is kicsinek tűnnek. a környezetemben csak 1-2 olyan fiut ismerek, aki velem egy idős, és határeset...
2010. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
hát nekem erről más véleményem van és csodálom h ezt még senki sem mondta sztem a 16 év körüli csajok azért vannak a 20+ os faszikkal h a bnőik előtt hencegni tudjanak h ilyen kocsi ide visz oda visz ez van az van stb... én itt vok 18 évesen még a korombeli csajok sem érdekelnek én meg ink úgy vok vele h 20 alatt értelmes nőt nem lehet találni mert a mostani fiatal csajoknak az a lényeg h minden hét végén más f.asz legyen a pi.csájukba. és egy 18 év körüli srác aki mondjuk normális kapcsolatot keres nem igen talál ezért az én bnőm is 21 és jól meg vagyunk.... 18/F
2010. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én kb 2 hónap múlva leszek 16, és nemrég egy 20 éves fiúval majdnem összejöttem. És pontosan azért, mert érett a fiú, csak én sajnos illúziókban élek és le kéne szálljak a földre, azért nem jöttem vele össze. Van kocsija is, de semmiképp nem akartam beszállni, mert úgy éreztem, hogy az kínos. De nagyon jól kijöttünk, s szerettem benne, hogy értett hozzám. Talán még nem vagyok elég érett hozzá, hogy járjak vele, azért utasítottam vissza. Talán már bánom is...
2010. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
az 5.nek, ez gusztustalan es durva, szal te csak szottyadt zacsit lattal egesz eletedben?!, vami baj lehet veled, ez nem normalis.
2010. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!