Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok képtelen hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen hűséges lenni? 17L

Figyelt kérdés

Tavaly lett vége az első kapcsolatomnak, 1 évig tartott. Amint szétmentünk, kavartam több emberrel is bulik alkalmával, aztán ahogy komolyodni kezdett volna egy, újra össze-vissza más emberekkel.

Most elég nyugalom volt így télen, és megismertem egy fiút, aki abszolút nem ítél el, jókat beszélgetünk, de megint úgy érzem, hogy jobban esnének a bulis kalandok.

Félreértés ne essék, nem feküdtem le mindegyikkel, csak az akkori barátommal, és akivel nyáron komolyodtak a dolgok.

Amúgy pedig egy nagyon jó művészeti iskolába járok, a legrosszabb jegyem hármas, aktív vagyok a suliban, a családom is rendben van, de nem vagyok az a hiperszuper népszerű, a fiúk sem a minden tinilány álmai voltak, csak szerettem a társaságukat, ücsörögni, iszogatni együtt.

Hogyan "csillapíthatnám" magam? Bűntudatom van.

Köszönöm a segítséget!:)



2015. febr. 1. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést majd ötven körül tedd fel. Addig hagyd a francba ezeket a nevetséges dolgokat és élj, a pcsába is. Élj.
2015. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki, akkor a kavarások nálad kimerültek a csóknál. Ezzel még önmagában semmi gond nincs, ha találsz egy olyan partnert, aki ilyen szinten zöld utat ad. Egy barátnőm a pasijával 8 éve van együtt, és mindketten úgy szórakoznak, hogy a buli hevében megengedett a csók, nem számít még megcsalásnak. Persze, ha erről a másik fél nem tud, ellenézné, akkor abból komoly hiszti lehetne - jogosan. De ha te ezt így élvezed, a mellett, hogy van egy komoly kapcsolatod, kérdezz rá, hogy mennyire lenne nyitott erre.
2015. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most sincs komoly kapcsolatom, csak találkozgatok egy fiúval.
2015. febr. 1. 19:22
 4/13 anonim válasza:
72%
Mert egy rossz k***a vagy , de ne aggodj nagyon sok fajtarsadnak csorgedezik ez az egyáltalán nem nemes ver :) ha 18 leszel es van eszed pénzt is keresel vele :D
2015. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mintha csak magamat hallanám :D Ugyanezen mentem át, van jó sok sztorim. Én sem tudtam, mit tegyek, úgyhogy egyszerűen csak éltem. Valószínűleg ez a legrosszabb tanács, amit valaha adtam, de nekem bejött. Kiéltem magam, aztán egyszer csak elmúlt ez a vágy. Tavaly január környékén, miután szakítottam a volt barátommal, még volt egy-két kalandom, aztán már nem akartam senkivel se lenni. Márciusban megismerkedtem egy fiúval, mai napig vele vagyok és nem tudnám őt megcsalni soha. Egyrészt mert szeretem Őt, másrészt, mert Ő aztán nem érdemli meg. Az előző barátom megérdemelte, talán vele azért is tettem meg. 18 L
2015. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért vagy képtelen rá, mert lelkileg nincs minden rendben...

ha akarnám egy kb fél óra alatt ki tudnám deríteni mi a bajod. évek alatt ki kezelhetnéd magad és normális ember lehetnél. De annyi kitartás nincs benned.

2015. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A kitartásommal nincs baj szerintem, szerintem elbizonytalanodok az érzéseimben, és könnyebb a felelősségek elől így elbújni.

Egyébként pedig kitartó vagyok, ezt kikérem magamnak.

2015. febr. 1. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert ilyen típus vagy.


A nő vagy társasági nő, vagy anya. Ez a két nőtípus van. Te az előbbi vagy. Ennyi. Minden bántás vagy negatív felhang nélkül írom.

2015. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Társasági nő vagy anya. Hú.

Natakarodj.

2015. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Takarodjál te, éretlen gyökér, majd rájössz....gondolom te is ilyen ultramodern luvnya vagy, aki túl sokat gondol magáról....
2015. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!