Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így akar lerázni engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így akar lerázni engem? Képtelen vagyok elhinni!

Figyelt kérdés

4 hete ismerkedek valakivel társkeresőn,,rengeteget beszélgettünk már..

Úgy tűnt jól megvagyunk megadta a facebook + email címét is,

idáig rendben volt minden de kedd óta nem jelentkezik holott előtte mindig..

Nem bírom elhinni hogy egyik pillanatról a másikra lepattintott volna..felnőtt 34 éves értelmes férfi szerintem ilyet nem csinál.

Meg azt nem hiszem el hogy ha még nem is akar velem már beszélni


de én miattam nem lép be a

társkeresőre se az

emailjébe se a

facebookra...


Én miattam? Ki hallott már ilyet hogy egy ember valaki miatt ne ne menjen fel közösségi helyekre vagy a postafiókjába?? ....


Azt gondolom valami baj történhetett...


De volt már olyan hogy nem írt pár napig és utána jelentkezett,vagy ha nem tudott írni akkor a haverjától írt nekem hogy tudjam mi van vele..


most meg semmi már napok óta.. belépve sincs sehova..


a lényeg hogy tiszta ideg vagyok..

nem hiszem el hogy valaki miattam ne lépjen be sehova..


Vagy ennyire embertelen vagy valami baj történt.


Szerintetek?....



2015. jan. 25. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudom... Várj türelemmel és ne emészd ez miatt magad!

Kérd el a telefonszámát, ha előfordul megint, akkor keresd telefonon

2015. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább valami külső tényezőről lenne szó, de majd ha visszatér elmagyarázza úgy is... mondjuk netről jött ember azt mond amit akar. Találkoztatok már?
2015. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

dehogy kérem..


hogy kérném el ha nem is jelentkezik már napok óta


meg milyen az már hogy egy nő kéri el a számát a pasinak?


EZ RÁMENŐSÉG ÉS AKASZKODÁS lenne...

2015. jan. 25. 09:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg elment a nete? Mondjuk, ha nagyon akarná, megoldaná, ahogy eddig is. Lehet, hogy elfoglalt.
2015. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem randiztunk még.

de fotót már váltottunk és a facebookon is ott van feketén fehéren minden eddig úgy tűnt nem hazudott semmiben se.

de már napok óta semmi hír felőle.

attól félek hogy valami baleset történt vagy halál eset és azért nem jelentkezik,

én meg leordítottam a fejét az utolsó üzenetemben de azt még nem olvasta el..mondom hogy napok óta nem lehet elérni és nem olvas el semmit nincs fent sehol..

2015. jan. 25. 09:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami baj történt, vagy vele, vagy a családban, ne gondolj rögtön arra, hogy a gyávaságot választotta. Türelem.. :) Egy pár nap és biztosan jelentkezik! ;)


22N

2015. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

lehet hogy elege lett belőlem..

egyszer volt egy kis nézeteltérésünk de elnézést kértem.

Nem olyannak ismertem meg majd 150 levél váltás után hogy csak úgy cserben hagyna minden szó nélkül akár hetekre,


vagy az van hogy baj van

vagy az hogy le vagyok pattintva...

2015. jan. 25. 10:06
 8/13 A kérdező kommentje:

meg főleg azon csodálkozok

ami miatt feltettem a kérdést hogy :


" Ki hallott már ilyet hogy egy ember valaki miatt ne ne menjen fel közösségi helyekre vagy a postafiókjába?? ...."

2015. jan. 25. 10:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Èn is leráználak...
2015. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tulspilazod..nagyon nagyon nagyon.. ja es nagyon. mozdulj ki neha otthonrol inkabb.
2015. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!