Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsokkal tudnátok segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokkal tudnátok segíteni rajtam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hát igazábol eléggé félős és önbizalom hiányos vagyok mert duci vagyok és nemtudom, hogy hogyan lesz nekem valaha valakim... Mert nemjárok sehova az utóbb említett problémáim miatt, pedig mondjuk a személyiségem egész jó persze ezeket leszámítva mert vicces vagyok, megértő, barátságos stb... Esetleg valaki valami tanács? 15/L

2015. febr. 1. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
én imádom a duci lányokat, ha gondolod beszélgethetünk 18/F
2015. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni sokat segít
2015. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te elfogadod a külsőd és pozitívan állsz a dolgokhoz, akkor bármi sikerülhet szerinted miért látni duci lányokat nagyon helyes pasikkal az utcán? Azért mert van kisugárzásuk és önbizalmuk! Mindenki megérdemli a boldogságot! Ha meg nem tudod elfogadni a külsőd kezd el sportolni, egyél egészségesebben. Már maga a sport is boldogabbá tesz. Fiatal vagy azt kezdesz magaddal amit csak szeretnél! 18N
2015. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazából azzal van a legtöbb bajom h hát az emberek...szóval mai társadalom annyira... Hhh szóval akik teltebbek azokra szinte már úgy néznek mint vlm "más lényre" és főként ezért nem érzem magam jól közösségbe mert az osztalyom pl szeret és elfogad és szeretek is ottlenni csak, hát ott Nemfogok senkit se "megszerezni" xP
2015. febr. 1. 22:30
 5/6 Molok94 válasza:
Ha kimész és élsz egy kicsit a facebook helyett, meglátod jobb lesz, és nem biztos h rögtön, de előbb-utóbb felcsíphetsz valakit ;) Hajrá:) 18/F
2015. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akiknek a ducibb lányok jönnek be. De ha te nem vagy megelégedve a külsőddel, akkor változtass rajta. Diétázás megoldás lehet. A te korodban még könnyen tudsz változtatni a külsődön.
2015. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!