Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a szerelmem sokkal hevesebb érzelmeket vált ki belőlem, mint bárki más?

Figyelt kérdés

Itt a negatív érzelmekre is gondolok, nem csak a pozitívakra. Pl. rá egy apróság miatt is sokkal jobban haragszok, mint másokra, egy nagyobb dolog miatt, és ezt mindig szóvá is teszi, de egyszerűen tőle esik a világon a legrosszabbul, ha megbánt.

De soha nem is hiányzott még úgy senki, mint ahogy ő szokott (pl. honvágyam sem volt soha nyaralásokkor, pedig olykor egész nyarakat voltam oda a nagyszülőknél). Soha nem ragaszkodtam úgy senkihez, mint hozzá (immár 8 éve, túl tűzön, vizen, hullámvölgyeken, viharokon stb.), és nem féltettem még magamon kívül senkit úgy, mint őt.

Mennyire szokványos az, hogy valaki még a köd elülte után is, érzelmek egész skáláját sokszorosan felerősítve hozza ki belőlem?

(negatív irányban egyébként a közeli hozzátartozóim is ki tudják hozni belőlem az "állatot", de csak hajszál híján ennyire, pozitív irányban meg egyes egyedül a gyermekünk van, lemaradva tőle egy jó vastag paraszthajszállal, de tényleg nincs senki más, aki ezt a szintet közelítené)


2015. febr. 1. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez lenne a szerelem egyik fő ismérve.
2015. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de még a rózsaszín ködön túl is?
2015. febr. 1. 23:48
 3/12 anonim válasza:
Normális innen látszik hogy erős érzelmeket táplálsz felé és mivel gondolom hogy ő neked a legfontosabb nagyságrendileg igy persze hogy mindenben ő váltja ki a legerősebb érzelmeket:)
2015. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azon túl is :)


milyen nemű vagy?

2015. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2015. febr. 1. 23:58
 6/12 anonim ***** válasza:
8 év az rengeteg idő. Hol ismerted meg? Itthon? Tudom, nem ez volt az eredeti téma, de érdekes a háttere.
2015. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lehet érdekes ez, édesanyám munkatársa volt még sok-sok éve.
2015. febr. 2. 00:03
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon egyébként, hogy hol? Mert konkrétan otthon (nálunk) :)
2015. febr. 2. 00:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Az országra gondoltam. De igazad van, ez nem érdekes.
2015. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, szóról szóra, ahogy leírtad. :)


23/L

2015. febr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!