Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy nagy szerelmem kb 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy nagy szerelmem kb 10 éve, a mai napig álmodok róla, vele, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Időről-időre mindig álmodtam vele, róla. Nem minden nap, nem is minden héten, de azért rendszeresen. Az elején úgy voltam vele, hogy majd elmúlik. De nem múlt el. Az idő alatt egyszer megkerestem, de azt mondta (ugyan nem durván, de)határozottan, hogy ő nem akarja velem újrakezdeni. Voltak olyan időszakok is, amikor nem álmodtam vele, és próbáltam párt találni, de akikkel találkoztam, egyik se volt hajlandó komoly kapcsolatra, így azt gondolom, folyamatosan "visszaesek", mert amit attól a kapcsolatomtól kaptam, több, mint amennyit bármelyik másik férfitól azóta.
2015. jan. 24. 01:09
 1/9 anonim válasza:
Szerintem menj el szórakozni hátha megismersz néhány személyt! De az lehetetlen hogy 10 év alatt nem tudtad elfelejteni szerintem! Nővérem és a barátja egy egyéjszakás kalandból jöttek össze és már 6 éve együtt vannak. Ha kapcsolatot szeretnél ami ebben a helyzetben szerintem a legjobb lenne vágj bele ha 1 hónapos lesz akkor se keseredj mert a férfiak jönnek mennek (bocsi). De sose hasonlítsd össze a két férfit mert minden kapcsolat különböző, mindegyikben vannak szép dolgok de vannak rosszak is.
2015. jan. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom, hogy a férfiak jönnek mennek. Lehet, hogy valakik kamaszként ezt még így gondolják, én azonban nem kamasz vagyok. Az egyéjszakás kaland nem jelent semmire megoldást.
2015. jan. 24. 01:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy az lenne a jó, ha találnék kapcsolatot, de csak akkor, ha az normális, minőségi kapcsolat.
2015. jan. 24. 01:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell és nem is szabad semmit tenni ellene. Mivel pozitiv élmény volt számodra, ezért meg kell tartani. Inkább elemezni, hogy mi volt a szakítás oka.
2015. jan. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, hogy o nem szeretne folytatni, ha te pedig szereted ot.


De ne is keresd, ne alazd meg magad.

Ha igazan akarna, akkor keresne igy vagy ugy, de ne remenykedj.


Amugy ne hidd azt, hogy nem lesz olyan ferfi az eletedben, aki nem fog szeretni, komoly kapcsolatot veled, szeretni teged, stb.


A lenyeg, hogy ne bankodj, hogy meg nem sikerult a megfelelo emberrel osszeakadnod.

Ne akarj gorcsosen part. Elvezd inkabb az eletet addig par nelkul.

Mindennek eljon a maga ideje.


Velem is volt, hogy felkavart egy olyan alom arrol a fiurol, akit szerettem, de o sem szeretett volna kapcsolatot, nem tudta, hogy mit akar, de nem is foglalkozok vele es az alommal sem.


Ha te is almodsz a volt parodrol, a legojbb amit tehetsz, hogy megprobalod figyelmen kivul hagyni. Ez igaz lehet nem konnyu, de nem szabad, hogy o toltse ki a gondolataidat.


Akinek meg nem kellesz igy jart, nem erdemelt meg teged. Egy konnycseppet sem er.


Lesz meg jobb kapcsolatod is biztos.

Senki sem potolhatatlan. :)


Fel a fejjel!

2015. jan. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elso valaszolo miert lenne lehetetlen? Ha nagyon szerette, akkor elkepzelheto.

Az teny, hogy jobb ha tovabb lep es nem foglalkozik vele, de sajnos elofordulhat, mint latod a kerdezonel is elofordult.

Mindenki maskepp dolgoz fel dolgokat. Evtol fuggetlenul.


De nem szabad csuggedni, az elet megy tovabb.

Ill. nincsenek veletlenek. Valamiert igy kellett tortennie, hogy nem vagytok egyutt, lesz jobb partnered is szerintem, sohasem szabad feladni. :)

2015. jan. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Álmokat kergetsz,mert nem jöttek be az utána lévő kapcsolataid.Igy felruházod a vele való érzelmeid olyasmivel ami igazán nem is volt.Az emlékek megszépülnek,mert igy akarod.Álmodsz vele,na és.Én is álmodtam nem egyszer az első nagy szerelmemmel.Pedig ez sem tegnap volt,csak úgy 30 valahány éve.Aztán pár éve véletlen láttam.Semmi bele remegés,csak néztem nahát mi a bánatot szerettem rajta:))Pedig semmi dráma nem volt,én mentem balra ő meg jobbra.Ne izgulj bele fogsz botlani egy pasiba,aki megint életed nagy szerelme lesz.Aztán ha álmodsz majd evvel ujra,csak legyintesz mit zavarja álmaid.Tudat alatt bánt téged,nem kaptad meg.Már pedig az embernek mindig az kell amit nem szabad,vagy nem kéne:)
2015. jan. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont ez a kötődés gátol meg abban, hogy újra egy jó kapcsolatod legyen? Valóban adsz esélyt az embereknek? Beszéltél már erről valakivel, akivel azóta összejöttél? Ha igen, hogy fogadta?
2015. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mondtatok sok okosat.

Tulajdonképpen ő nem tudja és az elmúlt években se tudta az elérhetőségemet. Ha jobban belegondolok, annak idején is úgy lett vége a kapcsolatnak, hogy nem ültünk le megbeszélni, hogy miért lett vége. Szerintem nagyon fiatalok voltunk, csak ezt tudom felhozni a szakítás okaként. Nem volt veszekedés meg ordibálás meg kígyóbéka kiabálás egymásra. Soha nem kiabált velem, nyugis volt, és például pont ezt a tulajdonságot nem találom senkiben. T..öm tele van a sok idegbeteg, dührohamos, hisztis férfival, aki mindenen üvöltözik, meg erőszakoskodik a nővel.

2015. jan. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!