Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a rosszabb: a bizonytalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb: a bizonytalanság vagy elé állni és pofára esni?

Figyelt kérdés
Hónapokig rágódni, hogy vajon ő is többet érez-e barátságnál vagy elmondani mit érzel, aztán kiderül, hogy ő nem.
2015. febr. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod kezelni normálisan a visszautasítást, akkor nem fogsz pofára esni.
2015. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hónapokig őrlődni rosszabb, mint egyből megtudni a tutit. Akkor legalább bűntudat nélkül tovább tudsz lépni.
2015. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát van egy határ amikor már muszáj megkérdezni

és ha jó barátok vagytok akkor nem annyira gáz

2015. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bizonytalanság rosszabb
2015. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább bánd meg azt, amit megpróbáltál, amit megtettél.

Minthogy azt bánd meg, amit nem tettél meg.

Mert mi van, ha ő is kedvel téged, de annyira húzod, hogy késő lesz.

Ha bukta is lesz kijelentheted, hogy "legalább megpróbáltam!"

2015. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 5 éve szeretek egy lányt de még nem mertem elmondani neki mert tudom hogy pofára esek. Mérlegeld a helyzetet, hogy mennyi esélyed van. Az én esetemben azért rossz mert 5 éve midnennél jobban szeretem, csak felnőtt, és érett fiúk érdeklik már. Kiszeretni meg nem tudok belőle, egyszerüen nem megy xD ő volt az első az életemben, közel kerültünk egymáshoz, csak elbattam. Mással meg azért nem akarok összejönni, mert nem akarom senkivel megtenni, hogy eggyütt vagyunk de nem őszintén szeretem.

Szóval te tudhatod csak melyik a jobb vagy rosszabb neked. Én biztosan nem mondom el mit érzek iránta, mert tudom, hogy pofára esnék, és amikor először kikosarazott akkor korházba kerültem szívbetegséggel. Igaz most azt mondta már nincs semmi baj. De látom milyen ismerősei vannak, milyen fiúk után érdeklődik, és sajna felnőtt, érett lett életre való, nagyon szép. Az ilyen számomra elérhetetlen. Próbáld ki, állj ki elé mond el mit érzel, és ha pofára esel majd megtanulod miért nem kell nagyszájunak lenni. És lehet itt javasolgatják hogy modn el neki, de az, hogy nekik sikerült, nem azt jelenti, hogy neked is fog. :)

2015. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bizonytalanság jobb.
2015. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!