Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet is akarhat vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet is akarhat vagy csak félre értelmezem?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy lány, gyereke van meg kapcsolatban él.

Ott nagyon nem szoktunk beszélgetni, de nagyon sokszor Facebookon ír munka után.

Beszélgettünk és mindig a jelenlegi kapcsolatát szidja, hogy mennyire nem jó, el akarja hagyni a pasiját de a gyerek mellett nem könnyű Stb.Folyamatosan keres, de csak igy.

Nekem ez egy kicsit furcsa, hogy ezekkel a dolgokkal jön. Vajon rejtetten így akarna valamit tőlem?

Megbantani nem akarom, de ugye semmi konkrét dolgot nem mondott amiért szolhatnek neki h ezt inkabb hagyjuk.

Szerintetek???


2015. febr. 3. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem rejtetten, hanem egyértelműen tudatja ezzel, hogy jelenlegi pasija kompromisszumos megoldás, ha pedig ezt Veled tárgyalja ki, akkor számításba jössz nála. Főleg ha még azt is mondta, hogy gyerekének apja sem a jelenlegi barátja.


Csajoknál tipikus az, hogyha nem jó párkapcsolatuk, akkor keresik a környezetükben a számukra vonzó férfiakat.

2015. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem. Csak ez számomra eléggé zavaró, nekem is van párom és ezt tudja, de így sem zavartatja magát.

Nem tudom mit kéne tennem.

2015. febr. 3. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz kitekintgetni a mostani kapcsolatodból, akkor hűtsed a csajt (ha ír neked valamit, akkor arra csak egy-két szavas tartózkodó választ adj 2-3 nap múlva), ebből veszi hogy nem akarsz közeledni hozzá.


Ha viszont keresed vele a kommunikációt, akkor feltételezi, hogy közeledni akarsz hozzá. Csaj arra számít hogy egy kis testiség után belé szeretsz (női gondolkodás), és akkor majd vele akarsz élni, veled boldogabb és könnyebb élete lenne (lakást fenntartani is könnyebb lenne neki úgy, ha normális férfi ebbe az elvárható mértékben beszállna, így gyerekére is több jutna).

2015. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Semmi képpen, a kapcsolatom tökéletes.

A párom is megértő, de azért őt is zavarja.

Nem is szoktam neki nagyon valaszolgatni, de akkor egy két óra múlva újra ír valamitami pl. Munkahoz kapcsolódó dolog.

A meloba meg meg van kukkulva.

De ez remélem bevalik és leszáll rólam.

2015. febr. 3. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szídja neked a kapcsolatát, légy megértő, és mellesleg említsd meg, hogy milyen szerencsés vagy, mert boldog párkapcsolatban élsz. Érteni fogja.
2015. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lefog ha csak nem te adtad alà a lovat. Vagy te àrtatlan vagy?Nem flörtöltél vele nem tettél neki megjegyzéseket a szexről pl.mikor volt utoljàra orgazmusod?szerintem olyan nincs hogy vki csak ràdkattan ha te àrtatlan vagy és tudja van baràtnőd feleséged..
2015. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem utaltam ilyen dolgokra, flörtölni meg főleg nem.

Mint említettem a munkahelyunkon nagyon hozzám se szól.

Csak üzenetet küld.

úgy látszik mégis van ilyen, hogy minden ok nélkül.

2015. febr. 3. 10:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Fura, de én meg azt tapasztaltam, hogy azok a nők akik bizonyos pasikat lelki szemetesládának használnak, azoktól nem akarnak semmit, csak jólesik panaszkodni.
2015. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: ez gyakran így van, de vannak példák az ellenkezőjére is. Ha tényleg gondok vannak otthon, akkor épp elég az, ha kedves és figyelmes vagy. Nem kell flörtölni ahhoz, hogy valakinek megtetsszen a másik.
2015. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Inkább ez lenne, de panaszkodott arra, hogy neki nincsenek barátai és milyen egyedül van.

Mondtam neki, hogy sajnálom. Nagyon bővebb beszélgetésekbe nem mentem bele.

Csak értitek ez így munkába zavaró, nap mint nap.

Valahogy nem sértőn megpróbálom a tudtára adni, hogy semmi esélye, se ilyen se másmilyen dolgokkal nem fog elérni semmit.

Köszönöm a válaszokat :)

2015. febr. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!