Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiúbarátom akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiúbarátom akivel nagyon jól kijövünk és sokat szoktunk beszélgetni meg írni facebookon is az utóbbi időben. Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Kedveskedik meg hasonlók,ami persze normális is lehetne,meg örülhetnék neki.Csak épp tegnap tudtam meg,hogy a legjobb barátnőmnek is hasonlókat ír.Megbeszéltük és mindketten arra jutottunk,hogy nemfoglalkozunk vele.Csak elobb is ramirt es en nagyon kedvelem de zavar is hogy tudom nem csak nekem ir ilyeneket :/ ..és beleszerettem,de elkell felejtenem..van barátnője is,és még akkor is ilyen...de nehéz..

2015. jan. 2. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A gépzsírt akarja, mi mást. Mit akarhatunk tőled mást egyébként?
2015. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem buktassatok le h 2 novel kever egyszerre.

Es ha tenleg igy van hagyatok ott a fenebe... Manapsag sok az ijen ferfi sajnos

2015. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként 15 évesek vagyunk:)
2015. jan. 2. 10:57
 4/4 anonim válasza:

Talán csak közvetlen és ilyen a természete és nem akar semmi olyasmit egyikőtöktől sem, mivel barátnője van. (Persze nem tudjuk, hogy konkrétan miket ír.)

Talán próbálja több tűzbe tartani a cerkáját a párja mellett. Akkor viszont nem nevezném férfinak! :)

25F

2015. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!