Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire 'gáz' az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire 'gáz' az ha a szülők otthon vannak az első alkalmadkor?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat ez a kérdés, hogy az embereknek mi a véleménye erről. Én szűz vagyok. Ezért tényleg fogalmam sincs, hogy ez, hogy működik.

Ha először hozod haza a barátodat, bemutatod a szüleidnek és utána felmentek a szobádba és esetleg megtörténik.. Akkor nem rossz érzés, hogy a szüleid a lenti szobában TV-nek? Vagy az ilyesmit figyelembe sem kell venni, ha úgy érzed, hogy készen állsz rá? Esetleg jobb úgy ha nincs itthon senki? De ha olyan nincs, de te már nagyon akarod?


Szóval egyszerűen, jobb úgy kivárni az első alkalmat, hogy nincs itthon senki vagy igazából mind1 mert az ajtó csukva van?


16/L



2015. febr. 3. 18:32
 1/4 Kisboltos ***** válasza:

Ideális házban, ha az ajtó csukva van, és nem a szomszéd szobában vannak az ősök, akkor teljesen mindegy, hogy hol vannak. Legfeljebb titeket zavarhat.

De gondolj bele, később se lesz másképp, és ha már jobban fogjátok élvezni, még hangok is lesznek.

2015. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet jobb lenne a fiúnál.

mivel lány vagy ezért a szüleid tuti hogy a nyakatokra járnának féltésből stb.

de a fiús szülők hagyják had szórakozzon a fiú.

bár nem minden szülő egyforma.

ha mégis hazai pályán szeretnéd az elsőt akkor ne a bemutatás napján zárjátok magatokra az ajtót.

jó szórakozást :)

2015. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy vesztettem el, hogy a szomszéd szobában a nagyszüleim aludtak. De én nem gondolkodtam, azon, hogy ez milyen inkább örültem neki, hogy végre megvolt az első szerelmeskedésünk, mert májd előtte is majd felfaltuk egymást. :D
2015. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En megkernem a szuloket h menjenek el otthonrol..:)
2015. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!