Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor csináljak tesztet? Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos0204 kérdése:

Mikor csináljak tesztet? Hány % esély van arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. 2015.01.30.án lefeküttem (elvesztettem a szüzességem) barátommal. Megujjazott egy ujjal, aztán kettővel,aztán hárommal,azután néggyel. És betette. Kicsit sem fájt, de vérezni csak egy picit vérzett !

De aznap este nagyon fájt alul, és utána is.

Aztán 31.én megfáztam,köhögtem,és bevolt dugulva az orrom,lázas vagyok,fülem fáj, kötöhártyám van..

Február 2.án átmentem barátomhoz és ujra megtörtént, de nagyon sokat kellet küzködni mire bement az egy ujja,mert nagyon összeszükültem.És amikor tágított, nagyon fájt.

És belém ment. És amikor belém ment, folyt ki, de fekve maradtam, és percek mulva megint folyt ki.

Félek,hogyha terhes lettem, és beteg vagyok, magas lázam van és gyógyszereket szedek a megázásra, akkor vagy elmegy vagy beteg lesz :(



2015. febr. 3. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Tölts ki egy online tesztet. Megbízhatóbbak mint amit a gyógyszertárban kapsz horribilis áron.
2015. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben aggódnék, mert lehet rák is
2015. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

nem lesz beteg

de esélye az eléggé megvan

a teszt dobozon rajta van mikortól lehet

de beszélj a nődokiddal is

2015. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval nem védekeztetek? Ez itt a baj, nem a megfázás.
2015. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az h szuk vagy meg nem nagy problema az elso honapban nekem is az volt. en gennyes felfazast is elkaptam ott alul.. Az h kifolyt beloled nem feltetlenul sperma volt. Elvileg ha terhes vagy mar napokon belul kimutatja a teszt. En hetente szoktam tesztet csinalni. Ilyenkor h szerintem meg a magzatot sem karositja a gyogyszer.
2015. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak gratulálni tudok, miért lett volna annyira nehéz védekezni?!

Csináld meg a tesztet és nyugtass meg hogy nem lesz gyerek, legközelebb pedig védekezzetek.

2015. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bírom a neved."Okos0204"

Mégsem védekezel.. :DD

2015. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Paradoxon
2015. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy első alkalommal elkaptál a barátodtól egy szexuális úton terjedő fertőzést, vagy ha nem figyelt eléggé a higiéniára, és nem volt tiszta a keze, vagy nem volt nagyon rövidre vágva a körme, akkor esetleg az ujjazásnál valami kórokozókat juttathatott a hüvelyedbe.


Egy fertőzés, illetve az azzal járó gyulladásos állapot is okozhatja, hogy tegnap már fájt a hüvelyed attól, amitől korábban nem.


(Azt őszintén szólva nem értem, hogy ha "amikor tágított, nagyon fájt", akkor miért került sor ezek után behatolásra.)


Ami pedig ezerszer lényegesebb, természetesen lehetsz terhes, ha védekezés nélkül szeretkeztetek. De ezt szerintem te is tudod.


Esélyt jósolni lehetetlen (még akkor is nehéz lenne, ha tudnánk, hogy mikor volt az utolsó menstruációd, milyen hosszúak a ciklusaid, stb.), másrészt sokra nem mennél vele, ha mi itt megpróbálnák megtippelni a %-os esélyét.


Szerintem jó lenne, ha mielőbb tudnál az édesanyáddal beszélni erről, mert még időben lennél a 72 órás tablettához.


Drasztikus hormonlöket komoly mellékhatásokkal, nem szabadna a védekzés HELYETT használni, csak vészhelyzetben, akkor, ha a védekezésbe valami hiba csúszik, de egy nem kívánt terhességnél még nyilván mindig jobb.


A terhességi teszt a fogamzástól számított kb. két hét múlva mutatja ki a terhességet, néha pár nappal előbb, néha csak pár nappal később.


Azt kívánom neked, hogy ne kelljen 17 évesen súlyos árat fizetned azért, amiért ilyen felelőtlenek voltatok mind a ketten.

2015. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szandra87 ***** válasza:
Nőgyógyász (+ azért írass fel vele esemény utáni tablettát,biztos,ami biztos), és legközelebb parancsolj rá a barátodra, hogy húzzon gumit!
2015. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!