Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek melyik lany jon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek melyik lany jon be jobban? Miert?

Figyelt kérdés

melyik fajta lanyt szeretitek jobban?

1. Egy olyan lany aki szep, van stilusa viszont borzasztoan konnyuveru, es szex utan otthagyja aparnert. Kihagytam hogy csunyan beszel.

2. Ez a lany is szep es stilusa is van, de o inkabb olyan felosebb. Nem fekszik le 2 het utan senkivel, varni kell ra, es alaposan meg kell hoditani h 100%-ig bizzon a partnerbe mikor lefekszik. Beszede kulturalt, bo szokinccsel rendelkezik.


Ki melyiket valasztana? Azt aki konnyen adja magat, vagy azt akiben van kihivas?



2015. febr. 4. 12:15
1 2
 11/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

Miért gondolom azt, hogy te vagy a második és minden ismerősödnek az első kell?

Amúgy amíg nem ismertem meg őket, addig egyik sem.

2015. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha ismered Magad, akkor tudod mire van szükséged!!!

A nők nagyon tudnak színészkedni, de idővel mindig lebuknak. Akit félénknek hiszel az lehet vadmacska, akit könnyűvérű ri..bancnak az életében nem szexelt még egy igazit, és még sorolhatnám!

A kérdés csak az mit akar elhitetni magáról?!

Volt egy Nő, aki egy egyik legjobb haveromat úgy a földbe alázta, hogy 1 hónapig nem jött ki a lakásából. Nagy nehezen elmondta mi is történt és nem hittem a fülemnek. Nem volt logikus a viselkedése és ezzel keltette fel az érdeklődésemet, nem voltam biztos, hogy szándékos-e. Tudtam kit kell keresni, hát színészkedtem egy kicsit. Nehezen indult, de 1 hónap alatt sikerült elérnem, hogy szoba álljon Velem. Több hapsival is kavart egyszerre...volt, hogy 5 percre rá hogy elváltunk már más pasival találkozott. Folyamatosan hülyét csinált belőlem, lemondta a találkozókat, az étteremben a legdrágább piákat rendelte amit meg sem ivott, amikor társaságba mentünk olyan ruhát vett fel amiben a köldökéig be lehetett látni,folyton szemezett más hapsikkal, mintha szándékosan feszegette volna a határokat.Mindemellett mindent megtett azért nehogy kettesben kelljen maradnunk...vagy ha mégis jöttek a szokásos indokok. Majd 2 hónapig húztuk mire kezdte érezni, hogy nem fogja megúszni szex nélkül, a sok alázás ellenére kezdtem egyre jobban nyomulni Rá, intim ajándékokat vettem neki és elkezdtem egyre többet beszélgetni,flörtölni a barátnőivel. Szóval a végén beadta a derekát és addig toltam amíg lélegzett(volt bennem kamagra rendesen)és egy jó közepest nyújtott, de semmi extrát. A következő nap reggel mosolygott,mint pék macskája a forró zsemlére és kedvesen annyit mondtam, hogy a barátom üdvözli és nem tudja mit hagyott ki. :)

2015. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Istenem ezek a kérdések már szánalmasak.

Az első akit magyarul r**ibancnak neveztek ő az akire féltékenyek vagytok többnyire.

És a második a tünemény lány meg ti.


És elég kiszámítható, hogy milyen válaszok fognak érkezni többségében.

2015. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!