Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin nap? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok,véleményetekre lennék kiváncsi,szerintetek valentín napra ha veszünk a pici fiunknak is ajándékot,az rossz?Csak mert a barátnőm,azt mondta,hogy ő csak a párjának vesz ajándékot valentin napra mert ez a szerelem napja.Mikor mondtam neki,hogy mi a kisfiunknak is veszünk egy kis apróságot,akkor azt mondta túlzásba visszük,hogy mindig belevonjuk a kisfiunkat is minden alkalomba,szerinte ez már beteges.Tudom,hogy ez a mi döntésünk,és igazából semmi köze sincs hozzá,de ha mi egyszer így látjuk jónak,és nem szeretnénk ha kimaradna valamiből is,ő hozzánk tartozik,neki is jár minden ami nekünk.Vélemények?Nem pontozok le senkit se,még ha nem is ért velünk egyet.Előre is köszi a válaszokat.
2015. febr. 4. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség a gyereketeknek is venni ajándékot...

De Ti tudjátok...

2015. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátnődnek igaza van, teljesen felesleges a fiúnak is ajándékot venni. De a ti dolgotok, csak majd ne csodálkozzatok, ha netán egy követelőző kis majom válik belőle, mert hát neki ugye jár minden, amit csak szeretne.
2015. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát most elbizonytalanítottatok,lehet igazatok van,de még nem késő,elhagyni ezt a szokást,még csak az első valentín napja,még csak 9 hónapos lesz 5-én,hát akkor amit vettünk neki majd meg kapja csak úgy valamikor,és a többi évben nem veszünk neki.Lehet kicsit túlzásba estünk,de még nagyon újdonság a szülőség,de ha belegondolok,akkor ennek télleg az lenne a vége,hogy mindig minden kellene neki,még ha nem is az ővé lenne.Köszi,hogy felnyitottátok a szemem.
2015. febr. 4. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem az is idióta aki a Valentin napot ünnepli. Az egésznek szánalmas a mentalitása, ti meg azzal hogy ezt megtartjátok, csak is és kizárólag a kapcsolatotok gyengeségét mutatjátok ki, vagy pedig azt hogy mennyire manipulatívak vagytok.


Tényleg ez az egyetlen nap amikor szeretnetek kell egymást? Vagy mivel érdemelte ki ezt a becsességet február 14. ? Tényleg nincs ennél fontosabb nap egy kapcsolat számára?

2015. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ennyi erővel hülyeség a karácsony, hülyeség az anyák napja és hülyeség az összes többi ünnep is! :) Nem, egyáltalán nem az. Az, hogy valaki megünnepli ezt a napot, nem azt jelenti, hogy az év többi napján nem szereti a másikat. Az év többi napján is ugyanúgy meglephetik egymást ezzel-azzal, szeretik egymást. Gondolj csak bele! Karácsonykor is mindenki vesz a másiknak ajándékot. Születésnapkor és még névnapkor is. Ez nem azt jelenti, hogy ezen az egy napon szereti. Nem gondolod, hogy kicsit túl van ez gondolva részedről? Ez csak egy ünnep. PONT. Ha nem szeretnéd, ne ünneped, de másokat ne szólj le érte! Tényleg nem kötekedni szeretnék, de annyian jönnek ezzel a közhellyel és sajnos azt látom, hogy akik ezzel az érvrendszerrel dobálóznak, saját elégedetlenségüket fejezik ki.


Kedved Kérdező!

Nem hinném, hogy szükséges lenne a gyereknek ajándékot adni. Nem csak azért, mert esetleg el lenne kényeztetve. Nekem is igyekeztek a szüleim mindent megadni, lesték minden kívánságomat, de ettől még igenis fel tudom mérni, mire van szükségem, mire nem, és igyekszek mindent magamnak megteremteni, nem követelőzök, nem várom el, hogy a szüleim oldjanak meg mindent helyettem. Ez nevelés kérdése is. A Valentin nap a szerelmesek napja, ilyenkor a párok ezt az időt kettesben is tölthetik. Ha úgy gondolod, hogy a kisfiatok márpedig a ti szerelmetek gyümölcse, és ha majd később nem is, most szeretnétek valamit adni neki, hát csak tessék! :) Mint említetted, 9 hónapos, nagy valószínűséggel nem fog rá emlékezni, szóval lényegtelen, hogy most adtok-e neki valamit vagy sem. :D Inkább csak jelképes a dolog. Első Valentin napkor belefér, ha ti így látjátok jónak. :)

2015. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.A 4-es válaszolóval nem értek egyet,de elfodadom a válaszát,ha ő így gondolja,ez van,nem az én dolgom,de ettől függetlenül őt se pontoztam le. 5.válaszoló köszönöm a mindent átfogó válaszod.
2015. febr. 4. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondolom. Szeretem ha van valaminek jelentősége és súlya. A karácsony sem érdekel, csak is kizárólag azért mert némely embernek kell egy ilyen indok hogy együtt legyen a család, de totálisan leszarom, a szülinapnak van jelentősége, a névnap a legfeleslegesebb ünnepek egyike. Ennyi erővel minden kib**zott napnak tulajdoníthatnánk egy jelentéktelen ünnepet csak azért hogy legyen indokunk. Miért kell egy ünnep hogy szeresd a barátod? Hmmm? Egy ünnep és pont. Ilyen erővel legyen kifestett köröm világnapja, és mindenki ünnepelje hogy ki van festve a körme, vagy legyen a szarás világnapja mikor ünnepeljük hogy a szervezetünk képes kiüríteni a felesleges anyagokat. Pfff. És még én gondolom túl, hol ott a kérdező azon problémázik hogy a gyereküknek vegyen-e ajándékot? Máskor nem tudsz venni csak Valentin napon? Máskor nem lennél képes a gyerekednek ajándékot venni? Kell hozzá egy szenny ünnep? Meg ebben a szaros világban csak tárgyakkal és pénzzel lehet kimutatni a szeretetet? K**vára elegem van ebből a felszínes fellengős fosból. Ez legyen már a világ legnagyobb problémája hogy egy p**söm ünnepen, kapjon e ajándékot a gyerek. SZERESD ÉS KÉSZ!


Nyűgös vagyok.

2015. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igen is szép gesztus megemlékezni az ünnepekről,és ettől függetlenűl nem csak ekkor szeretjük a másikat.
2015. febr. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!