Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfi és független nő lehetnek barátok, haverok? Új keletű ismeretség, férfi-nő vonzalom is van, részletek l. lentebb. (Huszonsok, kora harminc évesekről van szó. )

Figyelt kérdés

Felkészültem rá, hogy kapok majd hideget-meleget, de leírom. Társaságban találkoztunk először, beszélgettünk, csókolóztunk, egyéb dolog nem történt, nem mondta, hogy párkapcsolatban él évek óta. Később, miután rákérdeztem, kiderült, mi a helyzet.


Nem részletezem, a lényeg, hogy ellenérzéseimet félretéve találkozgatni kezdtünk _haverként_, csak beszélgetünk. Nagyon egyértelműen megmondtam neki, hogy nem leszek szerető. Ehhez tartjuk is magunkat, még az alkalmat is elkerüljük, nyilvános helyen találkozom csak vele.


Egyértelműen bejövünk egymásnak, én szívesen megpróbálnám vele, ha nem lenne barátnője, de szerencsére nem szerettem belé, tehát abszolút redukálni tudom az egészet barátsággá. De nekem az valahogy nagyon furcsa, ha egy párkapcsolatban élő férfi lányokkal találkozgat (és hát nyilván titokban). Olyan szeretőszerű ez a helyzet, holott nem vagyunk azok, és ez nem tetszik.


Hangsúlyozom, hogy ő sem nyomul, nem akar elcsábítani, én sem félek, hogy kísértésbe esem, egyszerűen csak kedveljük egymás társaságát. Mint írtam, én megpróbálnám vele szívesen, ha szabad lenne, de ő nem tűnik úgy, mintha szakítani akarna, így viszont tárgytalan a dolog.


Nem vagyok belé szerelmes, de teljesen megszakítani vele a kapcsolatot rossz lenne, mert megkedveltem, kicsit kötődni kezdtem hozzá. Ugyanakkor én is szeretnék komoly kapcsolatot, és nem akarok olyan helyzetben benne maradni, ami nem vezet sehová.


Köszönöm az építő válaszokat.



2015. febr. 4. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én hiszek a férfi - nő barátságban, de csak akkor, ha nincs vonzalom. Szépen eldöntöttétek, hogy hol van a határvonal, de ezt ésszel tettétek. Sajnos a vonzalommal kevert szimpátiának nem biztos, hogy lehet ésszel parancsolni. Előbb-utóbb valaki többet fog érezni, és sérülni fog. Vagy mindketten gyengülni fogtok, és az elveiteket félretéve, összejöttök. Ezek persze csak az én gondolataim, talán a vonzalom lecsendesülhet, és lehet belőle barátság. Ebben talán segítene, ha nem csak kettesben találkoznátok, hanem bevonnátok egymást a baráti társaságotokba, és találkoznál a barátnőjével is.
2015. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem, megoldódott a dolog, volt egy konfliktusunk sajnos, és azóta nem igazán keres. Én meg nem erőltetem, ez valószínűleg nem tud ilyen formában működni. :(
2015. febr. 17. 19:35
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak a kérdést olvastam, a válaszokat nem. Elmondom, én hogyan látom a történetet. A pasi nem akar tőled semmit (de persze nem zárkózna el tőled), így a nincstelenek bátorságával tud veled flörtölni. Nincs stressz, nincs izgalom, hiszen nincs mit veszítenie. Remek módszer arra, hogy csajozás terén ne jöjjön ki a formából. És persze tudja (hisz valóban ez fog történni), hogy a kitartó barátság gyümölcseként le fog rólad olvadni a bugyi. Tudom, hogy neked elveid vannak, de azt is tudom, hogy meg fogsz alkudni az ördöggel, ha a pasi elég ügyes.
2015. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy azóta vége van. Sajnálom.
2015. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, Miquel. Miből gondolod azt, hogy nem akar(t) semmit? Tényleg érdekelne egy pasiszemszög. Azt egyébként elég nyilvánvalóvá tettem, hogy nem lesz köztünk entyempentyem.
2015. febr. 23. 19:25
 16/18 A kérdező kommentje:
Tisztáztuk, és most újra jó a viszony. Arra lennék kíváncsi, mennyire van rendben az, hogy egy párkapcsolatban élő férfi barátkozik egy független nővel, de úgy, hogy a barátnő nem tud róla.
2015. ápr. 4. 23:19
 17/18 anonim ***** válasza:
És azóta mi a helyzet?
2015. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azóta nekem is lett párom. Az említett pasival megmaradt a laza haveri viszony, csetelünk időnként, ritkán összefutunk egy kávéra.
2016. jan. 10. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!