Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te melyik lányt választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyik lányt választanád?

Figyelt kérdés
Mindkét lány ugyanolyan szép és ugyanolyan tulajdonságaik is vannak (amik neked nagyon tetszenek). Az egyik főzni tud nagyon jól, a másik viszont nagyon jó az ágyban (aki főzni tud, az rossz az ágyban, aki jó az ágyban, az nem tud főzni).
2015. febr. 5. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindegy, mindkettőt meg lehet tanulni.
2015. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A középsőt.
2015. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt amelyik jó az ágyban.

Tudod, egy nőnél előnyt jelent ha nem tud főzni, mert akkor a te ízlésed szerint fog megtanulni főzni.

2015. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Tök mind1 a sex és a főzés is tanulható!
2015. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik engem valasztana..
2015. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt aki jó az ágyban, aki pedig főzni tud lenne a szakácsnő.
2015. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amelyiket szereted.

Komolyan, ezek a felszínes kérdések...

2015. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak elméletben kérdeztem, egyáltalán nem gondoltam komolyan.
2015. febr. 5. 00:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az alapján választok barátnőt, hogy mennyire jó az ágyban vagy mennyire főz jól. A szépség, nekem tetsző tulajdonságok addig számítanak, amíg megismerem, és megtetszik. Utána már a SZEMÉLYISÉGÉT figyelem, és akibe beleszeretek, legyen akármilyen, azt választom. Ha konyhatündér lepedőakrobata, akkor sem biztos, hogy szerelmes leszek belé, de ha ezek közül egyik sem igaz rá, lehet, hogy akkor is ő fog kelleni.
2015. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

amelyik jól kefél

főzni majd megtanítom

2015. febr. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!