Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik lányt választanád?

Melyik lányt választanád?

Figyelt kérdés

1. Gyönyörű, talpraesett, nagyszájú, önbizalom teli, vadóc, kedves, kislányos, jó természetű


2. Átlagos, csendes, bambácska, önbizalom hiányos, hisztis, féltékeny természetű


2014. aug. 28. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
1 vagy one
2014. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyiket se!
2014. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Azt amelyiknek nagyobb a melle.
2014. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1


és én meg azt amelyiknek kisebb a melle xD

2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem
2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, magad szerint te az első vagy, jól érzem?

Kevés az ilyen felsorolás, látni kéne meg beszélni velük.

2014. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Mivel nyilván az első vagy, szerintem az önbizalommal telit javítsd beképzeltre és mivel a 2. riválisod valószínűleg az Átlagos=szép, csendes=megválogatja kivel beszél, bambácska=álmodozó, önbizalomhiányos=~abb nálad és kicsit az átlagnál, hisztis=őszinte, féltékeny természetű=ragaszkodó, tehát a másodikat. Amúgy meg ha félretesszük ezeket a külsőn is múlik. Tegyél képet, ha jobb úgy arc nélkül (bár az _nagyon_ fontos) vagy tükrözd és rakd át fekete fehérbe, hogy ne lehessen google képkeresővel megtalálni kikről van szó.
2014. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem az első vagyok...
2014. aug. 28. 20:36
 9/9 anonim válasza:
A második. Gyengéim a visszahúzódó, ártatlan kis csajszik, fōleg ha cuki pofija is van.
2014. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!