Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó dolog, ha manapság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó dolog, ha manapság már nem agyalok feleslegesen azon, hogy mivel bántok meg esetleg egy nőt?

Figyelt kérdés
Úgy elengedtem ezt az aggódást, mert észrevettem, hogy nem éri meg egy nőn sem rágódni. :) Ti is így vagytok? Kb. leszarom taktikám van, és ez kifizetődőbb.
2015. febr. 6. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mentális zaj lecsillapítása mindenképpen jó.
2015. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha feleslegesen nem agyalsz az nem baj, sőt jó, de legalább annyit agyalj, hogy ne bántsd meg a nőt. Persze ez a nőkre is érvényes.
2015. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább képen nézegess nőket.
2015. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy jó hozzáállás, hogy nem rágódsz ezen s nem agyalod túl, ettől jobban tudsz azokra koncentrálni, hogy hogyan hozz ki többet az adott kapcsolatból és jól érezzétek magatok.


N

2015. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A taktikaddal nincs problema,csak ne csodalkozz,ha azok a lanyok/no"k nem allnak szoba veled tobbet.
2015. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te is az a kategória vagy aki csak neten, kép nélkül, kamu profillal mer csajokkal ismerkedni.
2015. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Hogy találtad ki? Amúgy nem. De örülök, hogy bemutatkoztál nekem...:D
2015. febr. 7. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!