Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye emiatt nem fog dobni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye emiatt nem fog dobni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tehát nem vagyok valami szép srác de valahogy sikerült egy BN szereznem. Mindig ki hangsúlyozza ha hogy nagyon szeret mert olyan gyengéd vagyok vele és olyan kedves. Namost egyszer elmentem hozzá a sulijába (11-es) éy ott volt egy fiú osztálytársa aki állandóan cikizte mindenért. Felszólítottam hogy fogja be a p**áját de nem tette ezért másnap fogtam az acélbetétest és úgy mentem elé. Még nemcsengettek ki de az a bunkó osztály társa kint volt az udvaron. Vigyorogva felém mutatott majd elkezdett felém futni. (Ekkor kicsengettek) én meg fogtam és teljes erömből hasba rugtam. Majd mikor össze rogyott még arcba vertem úgy hogy elkezdett vérezni az orra. Ekkor meg fogtam a gallérjánál és rávicsorogtam (mint egy kutya kb) hogy hagyja békén a BN- met mert kitépem a beleit. Ekkor oda mentem barátnőm höz és nagyon furcsán nézett hebegett,habogott össze vissza hogy ő nem gondolta hogy ilyen is tudok lenni és nem engedte hogy kimagyarázzam magamat. Valamint fb azt irta hogy csalódott bennem...szerintetek mennyire volt jogos ez tölle? Ês ugye nem fog szakítani emiatt ? :(

2015. febr. 6. 19:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte. Remélem nem fog.
2015. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Eleg hatareset...
2015. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát én biztos kivágnálak.
2015. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 RRR ***** válasza:

megijedt a benned lévő vadembertől

hiba volt a tetted

próbáld azzal enyhíteni,hogy azt mondod: amikor cikizte a srác elöntötte a vörös köd az agyad

és másnap már nem is tudtál uralkodni magadon amikor feléd futott ez a gyökér

2015. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sajnos jobban ismer tudja hogy lehetetlen fel hergelni...Tehát tudja hogy sosem ütök szavakért...Mindig hideg vérű vagyok ilyen helyzetekbe de most kicsit megakartam mutatni hogy velem ne cseszekedjenek.
2015. febr. 6. 19:59
 6/25 anonim ***** válasza:

1. mivel másik iskolából való vagy, ha a srác feljelentést tesz, a lányt (miattad) rosszabb esetben el is bocsáthatják

2. rendkívül felelőtlen voltál, ez egyáltalán nem a dolgok megfelelő elintézési módja

3. mindenki előtt azt a látszatot keltetted, hogy az ő barátja egy idegbeteg balf**z kutyaember, és nem, hogy tisztelni fogják, vagy komolyan venni, még inkább heccelni


De legalább volt egy barátnőd.

2015. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ezt bizony elbas.ztad...
2015. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kidobott :(((
2015. febr. 6. 20:30
 9/25 anonim ***** válasza:
sajnálom, de most tényleg, hogy lehetett ennyi eszed?
2015. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van...ez az ami legjobban fáj...lehet kitaposom annak a patkánynak a belét még ma...
2015. febr. 6. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!