Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltok ha valaki aki nektek nem tetszik vagy nem "jön be" , bevallja, hogy szeret ? Én általában tapintatosam visszautasítom, ti, higy szoktátok? Fiúk/lányok egyaránt

Előre is köszönöm! :)



2015. febr. 6. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt mondom, hogy bocsi, de van valakim.
2015. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem még nem volt olyanban részem, hogy bármilyen lány is azzal állt volna elém, hogy szeret, szóval így nehéz választ adnom, de ha lenne ilyen eset, biztosan nem bántanám meg, udvariasan az értésére adnám, hogy bocs, de nem.
2015. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére van párom, ezért csak elnézést kérek és közlöm vele. Ha nem lenne, akkor azt mondanám, hogy "Ne haragudj, de nekem úgy nem tetszel."
2015. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hajjajjj...


Nehéz kérdés.


Főleg ha már régen nem volt kapcsolatom. Lehet kihasználnám a lehetőséget - a csaj úgyis hamar kiábrándul... Nekem meg volt pár jó napom.

2015. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felfogom használni a módszereket! :D
2015. febr. 6. 20:42
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Én eddig bárki is mondta,mindig ugyanúgy reagáltam.

"Köszönöm"

Bár állítólag nem a legjobb :D

2015. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hehe utolsó jó módszer :D
2015. febr. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!