Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék 30-40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék 30-40 év körüli férfiakkal?

Figyelt kérdés

Elsősorban szexkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni.

Egyszer már kiírtam a kérdést, akkor sokan javasolták hogy szexpartner kereső oldalon illetve itt próbáljam meg, de nekem nem vált be ez a netes ismerkedős dolog. Unom a pötyögést, nem szeretem a zsákbamacskát, és nem is volt szerencsém túl sok normális emberhez ilyen módon.

Egyéb ötlet?


2015. febr. 6. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nemed?
2015. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21N vagyok
2015. febr. 6. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Elmész egy szórakozóhelyre és találsz annyi férfiembert amennyit akarsz.

Szexre meg minden pasi kapható, szóval választasz egyet és mehet a dolog.

Ha csak szexre kell akkor nem is értem, hogy miért akartál neten valakit.

Vagy ha meg nem teszel érte, hogy legyen egy szexpartnered akkor ne is várj csodát.

Menj és keress magadnak olyat aki tetszik neked. :)

2015. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyen többnyire ittas pasik vannak, akik egyéjszakás kalandra vannak "kitalálva", de én nem azt szeretnék, hanem egy normális, nem részeg szexpartnert hosszútávra
2015. febr. 6. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahol akarsz. Komolyan. Odamész, belesúgod a fülébe, hogy mit tervezel az ágyban csinálni, és már viheted is.
2015. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! Jó, csak vicceltem, mert ha nehézséget okoz neked partnert találni, akkorvalami nincs teljesen rendben.
2015. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az okoz nehézséget, hogy normális pasit találják erre a célra, mivel én nem abban a korosztályban mozgom.
2015. febr. 6. 22:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár 30-40 közötti pasi vagyok, nem szándékom kielégíteni téged.
2015. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50+ nem jó?
2015. febr. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha Nyíregyháza közelében laksz írj
2015. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!