Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol ismerkedhetnék, bulizhatnék együtt szabados gondolkodású/életstílusú, de értelmes középkorú férfiakkal? 18/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hol találhatnék olyan 30-60 közötti férfiakat, akik szívesen haverkodnának, buliznának, beszélgetnének egy 18 éves lánnyal? Ezt úgy képzelném el, hogy közös kocsmázások, császkálások, spontán szórakozások erejéig. A tartalmasabb beszélgetéseknek is nagyon tudnék örülni. :) Az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat együtt, élvezzük az életet. Szabadabb, szabadosabb gondolkodású, humorra fogékonyabb férfiakat előnyben részesítem. Szeretem az egyszerű, laza embereket, esetleg művészi hajlam sem hátrány. Ha meglenne köztünk a vibrálás, akár erotikusabb irányba is elmehetne a történet, de konkrétan egyéjszakás szexbe nem mennék bele. Szexkapcsolat, vagy összejárás, több alkalomnyi ismerkedés és haverkodás után esetleg, rendszeres együtt bulizgatás, amely átcsapna szexualitásba már akár beleférhetne. Ha úgy alakulna, rendes kapcsolatra is nyitott lennék, bár házasságot, stb. egyenlőre nem tervezek. :) Csak szeretném, valakivel jól érezni magamat. :) A kocsmában persze sok kiégett középkorú férfi tanyázik, akik között mazsolázgathatnék, csak azok nagy részénél kérdéses, hogy az értelmi szintjük elérné e azt a fokozatot, ami felett már kielégítőbb beszélgetéseket is lehetne velük folytatni. Elég magányos vagyok, a kortársaim között nem találom a helyemet és imádom a férfi társaságot. Nem nézek ki rosszul, nem formálnék magamról véleményt ilyen téren, mert a szépség egy szubjektív dolog, de azért az elmondható rólam, hogy elég dekoratív vagyok. Viszont kissé elvont, sajátos gondolkodású, ami kevés embernek jön be, de akiknek igen, azoknak általában nagyon. Itt elsősorban ötleteket várnék tőletek, hogy hol ismerkedhetnék, találhatnék erre fogékony pasikat. Előre is köszi! :)

2013. dec. 13. 18:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%

"Ezt úgy képzelném el, hogy közös kocsmázások, császkálások,"


közös kúrások mellé, így kell

2013. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Szeretnéd betenni a kis tini segged egy házba és jólétbe?
2013. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Szexhirdetés ez amúgy?
2013. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
#2: Konkrétan össze foglaltad mit akar :D, kérdező vegyél példát, szeretjük a rövid lényegre törő kérdéseket
2013. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, te nem nem a vihart fogod meglovagolni kisanyám. Ez igen! Írni szoktam, szóval jöhet a privi.
2013. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
11%
Ne fürgye le!
2013. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
11%

#3 XDDDD


Nagyon "nagy nőnek" érzed magad, kérdező... ilyen férfiaknál már mutatni kell valamit, hogy szóba álljanak veled, ez van...


http://www.youtube.com/watch?v=LuMqcBhsVZY

2013. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%

30-60 közötti férfiakat???

Te pedig vagy 18 éves??


Hát nem is tudom, ott van apád például! :DDD

2013. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs házam, sem jó létem, az nem kizáró ok?
2013. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Direkt hangsúlyoztam benne, hogy az egyszerű férfiakat kedvelem. Nem a kedvenceim a piperkőc, esetleg kifejezetten gazdag emberek, akiknek az életben a legfontosabb érték a pénz. Nekem más az értékrendem. Azt is hangsúlyoztam, hogy nem feltétlenül komoly kapcsolatot szeretnék, nem szeretnék 18 évesen házasságot kötni, azaz pont nem érdekel, hogy milyen háza van, stb. Nem luxusszállodákba szeretném dülleszteni a seggemet az ő számlájára, hanem egyszerű beszélgetésekre, társaságra, esetleg együtt iszogatásra vágyom.
2013. dec. 13. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!