Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek ha nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ha nem bírom feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ért véget a kapcsolatom...elég csúnyán, hirtelen történt, tulajdonképpen hátat fordított a kapcsolatunknak különösebb ok nélkül és ennyi. És azóta teljesen megszűnt az addig se túl nagy bizalmam. Minden ki hullott a lábam alól, teljesen össze törtem, nagyon beteg lettem, azóta is tart, plusz ez mellett pánikbeteg is lettem. Tönkre mentem mindenhogyan, és sajnos más problémák miatt most lehetőségem sincs igazán nagyobb közösségi életet folytatni.

De nem bírom ezt, úgy érzem így nem fogom túl tenni magam rajta.

Az az érdekes, hogy nem voltunk hosszú évekig együtt, volt előtte sokkal érzelmesebb és hosszabb kapcsolatom, de semmi nem viselt meg ennyire ehhez képest.

Pedig tényleg ez a kapcsolat csupa fájdalom és csalódás,hazugság volt, csak hagytam magam és buta.

Hiába kötöm le magam a hobbijaimmal, nem jobb.

Sokszor elviselhetetlen fájdalom és kétségbeesés érzet tör rám és sírhatnékom van.

Az is bennem van mindig,hogy ő már biztos túl van rajtam, más van neki stb. És ettől csal még rosszabb.

A fő kérdésem: EL FOG MÚLNI A FÁJDALOM? Lesz az a pont, amikor már nem fog érdekelni?


21L


2015. febr. 6. 22:38
 1/8 CptTomato ***** válasza:
Elfog múlni, és elfogod felejteni, ezen ne aggódj.... és azon se hogy esetleg csinálsz valami hülyeséget... lehet hogy fogsz, nem gond mindenkivel előfordul egy-egy ballépés. Nyugi elég fiatal vagy még ;)
2015. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy tanulsz még vagy dolgozol, vagy a szakítás meg a pánikbetegségre való kifogással egyiket sem kell??
2015. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

*én buta

*csak

2015. febr. 6. 22:39
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak:)

Második, kicsit kötözködőnek érzem a hangvételt.

Természetesen tanulok, nem vagyok az a "lógok bele a világba" fajta.

De itt most nincs jelentősége, annyira erős ez a dolog.

2015. febr. 6. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,hidd el, hogy el fog múlni. Idővel jobb lesz. Ne azon járjon az eszed, hogy mit csinál, próbáld elfoglalni magad mással, ne legyél sokat egyedül!

Egy fél éve én is kb ilyen állapotban voltam mint te, és mostanra úgy ahogy összeszedtem magam és jól vagyok.

Kitartást!

20/L

2015. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

El fog múlni, de ez attól is függ, hogy táplálod-e iránta az érzéseket, vagy sem.


Ha nézegeted a képét, tartod vele a kapcsolatot, stb, akkor ki tudja, hogy mennyi ideig leszel még így. Egyszerűen teljesen zárd ki az életedből, és foglald le magad.

2015. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg nem tudok most nagyobb társasági életet élni.

Maximum a tanulásba van időm belefeledkezni.

Remélem utolsó válaszoló, hogy igazad lesz!

Habár, úgy érzem, és azt hiszem jól , hogy amíg majd egyszer újra nem leszek szerelmes és jön valaki aki a leendő párom lesz, addig ez megmarad.

2015. febr. 6. 22:44
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen kizártam mindenhonnan, kitöröltem mindent stb.

Nem vagyok egy nagy közösségi oldalas ember így nincs hol nyomoznom utána, de a fő képét megtudom nézni külsőként is, és minden pillanatban azon idegeskedem, mikor rakja ki az új "szerelmével" a képet.

Habár, így még nekem könnyű is lenne kizárnom, mert nincs így hol látnom, nem beszélek vele, de 0 önuralmam van ilyenkor , totálisan elönt minden érzelem és pánik.

Nem bírom feldolgozni, hogy ezt megtette, néha olyan mintha álmodnék. Teljesen szürreális.

2015. febr. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!