Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik feldolgozni egy szakítást és végleg elengedni a múltat?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hónapja szakított velem a barátom egy 2 éves se veled se nélküled típusú szerelem után. Egy rossz kapcsolatból léptünk ki, tudom, hogy helyesen tettük. De még sokszor gondolok rá, sok zenéről ő jut az eszembe. 3 hete úgy éreztem, túl vagyok rajta, de a napokban megint szó szerint összeszorul a szívem miatta. Ő volt nekem az első, és egyetlen komoly barátom. Normális, hogy újból elszomorít az emléke, pedig egyszer már jobban voltam? Már csak emlék,mert nem tartjuk semmilyen szinten a kapcsolatot. És utálnom kéne, mert piszkosul elbánt velem... Amúgy voltak és vannak más fiúkkal próbálkozásaim, de valahogy egyik se érdekel(t) kifejezetten. 20/L
2010. ápr. 8. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
sok időbe fog telni..járj szórakozni keress valami hobbit..
2010. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idő majd mindent megold! Fel a fejjel! Tudom nehéz, de gondolj arra, nem fog örökké tartani. :)
2010. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andrewka ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is.

4 éves kapcsolat és óriási csalódás a végén. Lassan 5 hónapja lett vége, de most is eszembe szokott jutni, igaz egyre kevesebbet és egyre kevésbé szomorúan. Inkább tanulva a hibákból. Szóval kitartás. Lassan elmúlik a szomorúság és majd jön egy jobb.


22/f

2010. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgog, de velem is előfordult, hogy a rossz kapcsolatok paartnerei épp úgy hiányoznak a szakítás után, mint a jó kapcsolatoké. Talán még jobban. Az ok talán abban kereshető, hogy ha jó volt a kapcsoalt és nem lett ajtócsapkodós vége, akkor van lehetőséged találkozni a volt pároddal, tudod mi van vele, hogy folyik az élete és nem szakadt meg a kapcsolatotok.

Ha rossz kapcsolatról van szó, az rendszerint ajtócsapkodással végződik és az ember szinte elkerüli a másikat, ha szembetalálkoznak az utcán. No, ilyenkor nem tudod, hogy mi van a másikkal (nem is mered megkérdezni - persze mondhatod, hogy nem érdekel), nincs találkozás vele és egyszerűen hiányzik.

Ez a hiány néha erősebb, néha gyengébb, az aktuális közérzetedtől függ. Ha jó kedved van, van mit csinálni, nem jut eszedbe, ha gondjaid vannak, bizonytalan vagy esetleg szomorú, akkor eszedbe jut.

Közhely, de az idő és az új kapcsolatok (akár pár akár baráti) segítenek túllépni ezen az időszakon.

2010. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van:) igen, a barátaim szinte elvárják, hogy egy ilyen paraszt miatt ne siránkozzak, de attól, mert rossz kapcsolat volt, sztem nekem is jár a "gyász", mert veszteség ért, persze ilyenkor a szép emlékekre gondolok.Egyszer nagyon sokat jelentett nekem. De igyekszem és sokat eljárok szórakozni:)
2010. ápr. 8. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éves kapcsoaltot követően (szintén nagy csalódással a végén) 9 hónapba telt mire eljutottam odáig, hogy már a szomorú-kétségbeesett perceimben sem zuhantam össze, nem szorúlt el a torkom, ha valamiről eszembe jutott...de kegyetlen hónapok voltam emlékszem, kitartás, az idő tényleg segít, bármennyire is azt érzed, ez soha nem múlik el, hidd el könnyebb lesz!
2010. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!