Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gusztustalan ha egy lány csuklik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gusztustalan ha egy lány csuklik?

Figyelt kérdés

Anyám szerint igen, a pasim szerint aranyos és mindig csikiz hogy hangosabban.. De már megszoktam hogy szüleim azt mondják nem illik, és ne viselkedjek már állat módjára.

Szerintetek is undorító?


2015. febr. 7. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2015. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
100%
A csuklásban mi lenne gusztustalan?
2015. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem... úristen.


/k()rvagiganagyFACEPALM

2015. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
őszintén, az ember nem szeret csuklani, ha visszatartod a levegőt jó eséllyel elmúlik, de ha mégis előfordul, akkor mi van? A szüleid valami szörnyű neveltetésüek lehetnek ha ezért lecsesznek :D
2015. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Természetes szervi reakció. Nincs benne semmi gusztustalan ill elítélendő...
2015. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bence_ ***** válasza:

Ezt én sem értem.

Levegő vétellel nincs bajuk a szüleidnek?

2015. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én ismerek embert, aki csuklás közben olyan hangot ad ki, mintha böfögne. de a klasszikus csuklással semmi baj.
2015. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem fura hangja van, mint a sípolós kutyajátékoknak.... És kb többet csuklok mint amennyit nem. Napi 4-5-ször minimum rám jön.
2015. febr. 7. 10:08
 9/11 anonim ***** válasza:
levegővisszatartás :D Ha nem segít, egy dokit megkérdezhetsz, nem tűnik tök normális dolognak. De amiatt hogy gusztustalan, ne idegeskedj, látod, a barátod se zavarja. A szüleiddel meg megetetnék 2 tál chilis babot az lecseszném őket hogy fingani gusztustalan :D
2015. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Simán elmúlik ha visszatartom a levegőm vagy iszok, csak sokszor rámjön.
2015. febr. 7. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!