Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy titeket jobban érdekelt a tanulás a szerelemnél és a párkapcsolatoknál?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok matek szakon, rengeteg fiú barátom van, de nem szeretnék tőlük semmit, mert így is boldog vagyok.

Sokkal nagyobb örömöt okoz, ha kijön egy integrálási eredmény pl.:)



2015. febr. 7. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az egyetemen elég sokszor és előtte korábban is sokkal jobban érdekeltek az egyebek is mint a tanulás, talán ezért is hagytam ott az egyetemet ... :)
2015. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az Exem ilyen volt ezért is szakított velem. Szerintem ez rohadtul beteges dolog az oké hogy akarsz valaki lenni de mindennek van arany középútja.
2015. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerűen csak nem találkoztál még olyan fiúval, aki elég jóképű lenne neked.
2015. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze,fontos a tanulás, de ha egyszer igazán megtetszik valaki, az fontosabb lesz :P
2015. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretsz,nem tudsz folyton a tanulásra gondolni.
2015. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egészségedre, nekem sose fordult ilyen elő :D De ha ez igaz és tényleg ennyi kell az örömödhöz, akkor hajrá, talán egyszer te számolsz ki valami fontosat az emberiségnek! :)
2015. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még sosem találkoztam ezzel a jelenséggel. De tény, hogy -vizsgaidőszakban leginkább- a tanulásnál minden érdekesebb. Néha még a mosogatást is inkább bevállalom, mint hogy a másnapi vizsgára tanuljam az éppenséggel tömény bullshit anyagot (pszichológiára járok, a tágyaim fele ilyen).


De én elég családcentrikus beállítódású vagyok, nekem a párkeresés és utána a pár megtartása is, eléggé elsőrangú kérdés...

2015. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól csinálod kérdező :) Én is egyetemre akartam volna kerülni, aztán családi okok miatt semmi se lett belőle. Már akkor is együtt voltam a párommal, amikor ezt fontolgattam(sőt, bármit megadtam volna érte), és valószínűleg ráment volna a kapcsolatra a sok tanulás. Megértem, hogy több örömed leled a matekban :) , mint a férfiakban :) Tiszta szívből megértem :) Hajrá!!
2015. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

naa, ezzel én is gy vagyok:D

szintén matek szakon vagyok:) , viszont én a fiú baráti köröm ezért is szüntetem be,mert nem értették,h csak barátság.

2015. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!