Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs múlt amíg még beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs múlt amíg még beszélünk róla?

Figyelt kérdés

A történet röviden, hogy amikor szakítottunk a volt Vőlegényemmel nemsokkal utána megismerkedtem egy sráccal, rövid ideig tartott a kapcsolatunk. Nem megfelelőek voltak a körülmények és a magánéleti gondjaink, hogy jobban belemélyedjünk a kapcsolatba így szakítottunk. Azóta nekem nem volt senkim. Ő összejött egy lánnyal, de 3 hónapig tartott vele a kapcsolat. Nem volt meg a kölcsönös vonzalom stb köztük.

Újra elkezdtünk beszélni, már akkor amikor még nem szakított. Sokat emlékezünk vissza a múltra, hogy milyen jó volt együtt. Mind kettőnknek hiányzik az az időszak mert mindent megadtunk a másiknak amire szüksége volt minden téren. Újra fogunk találkozni.

Nem tudom lehet-e ebből újra egy kapcsolat? Úgy érzem ennyi idő elteltével is megvan köztünk a vonzalom.



2014. szept. 16. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A volegennyel vagy a sraccal?
2014. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Oka volt annak, hogy szakítottatok. Lépjetek tovább.
2014. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
mondjuk ha nem rögtön ugrottál volna rá, amint a gyűrűt lehúztad az ujjadról
2014. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csabika1971 ***** válasza:
Ez előttem is homályos. De bár melyikről is van szó. És megvan a kölcsönös vonzalom és egyetértés. Akkor nem értem miért ne lehetne újra kezdeni, mert mostanra már lehet mind a ketten tanultatok a hibáitokból. Más részt meg az is lehet egymás értékelése is meg nőt a szemetekben.
2014. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A sráccal.

Ugyan úgy kötődünk egymáshoz, mint akkoriban.

Mondta, hogy a volt kapcsolata alatt is eszébe jutottam, hiányzottam/hiányzok neki.

2014. szept. 16. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:

"hiányzottam"?


Ha nem lenne kamu a kérdés, megkérdezném, ezt mit akar jelenteni... De amit írtál, úgy hangzik, mint a minitini-lányoknak íródott csöpögős-romantikus könyvecskék a nagy iskolai szerelmekről.

2014. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!