Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beégettem magam? Mit gondolhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beégettem magam? Mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Az van,hogy tetszik valaki,egy évfolyamtársam. Nem nagyon beszélgettünk még,de szoktuk nézni egymást.

Most legutóbb egy társaságba keveredtünk. Szóba jött,hogy kinek ki tetszik. Ő elkezdte sorolni ,hogy én annak,meg annak,szóval így poénkodtunk.Aztán valahogy megkérdeztem,hogy na és xy-ból van?(Az ő nevét mondtam),aztán röhögött és mondta,ez övön aluli volt. Pár másodpercel később felfogtam,hogy mit is mondtam,és tök kellemetlen.


2014. nov. 15. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem hozza fel akkor mintha megse történt...


Velem erősebb dolgok is történtek szerintem bár ezt "Aztán valahogy megkérdeztem,hogy na és xy-ból van?" nem nagyon fogtam fel.

2014. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd már le értelmesen a kikúrt életbe!!
2014. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!