Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt hiszem beégettem magam!...

Azt hiszem beégettem magam! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác a gimiben aki nagyon tetszik nekem, csak 1 évvel idősebb. Megismerkedtünk, elég sokat beszélgettünk fészen, 2szer ő írt rám. a suliban nem nagyon mertek odamenni hozzá, mert mindig a haverjaival van, és bár az egyik barátjával jóba vagyok nincs hármónknak közös téma, csak ha külön beszélgetek velük. amúgy nagyon kedves, aranyos srác, mosolyogva köszön a folyosón meg minden. utolsó vasárnap kihívott egy meccsre is, mert modntam, hogy kíváncsi lennék arra a sportra, ott is aranyos volt.(amúgy 7.-én, szombaton beszéltünk először) pont azon gondolkoztam egyik nap, miközben telefonról írtam neki, hogy remélem nem hiszi azt, hogy "zaklatni" akarom, amiért 2-3 naponta írok neki. namármost...annyira gondolkoztam, és a fáradtság miatt észre se vettem, hogy ezt írom neki...szépen leírtam, hogy remélem nem hiszi, hogy "zaklatni" akarom, hogy ilyen gyakran írok neki. megnézte, 2 perc múlva kijelentkezett és azóta se válaszolt (ez volt tegnap este). mivel pont filmezett az egyébként fiú barátaim szerint csak elfelejtett válaszolni rá, és ne aggódjak ezen, nem fog hülyének vagy dilisnek nézni. suliba ma pont nem futottunk össze. írtam neki délután, hogy holnap megyünk többen este kikapcsolódni, jöjjenek ha van kedvük. normálisan írta, hogy szombaton ide és ide megy, és nem akar berúgni, de köszi hogy szóltam. aranyos volt, és lehet csak az én hülyeségem, de mégis kicsit úgy éreztem, hogy nem szívesen ír vissza nekem. nagyon kellemetlennel érzem magam, nem is értem miért nem figyelek arra amit csinálok. tök jól haladt a dolog, és nagyon szeretnék összejönni vele, és még jobban megismerni őt, de félek, hogy ezzel az egy figyelmetlenséggel elrontottam mindent!:( (bocsi hogy hosszú lett)

2013. szept. 19. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

"fészen"

Itt abba is hagytam az olvasást.

2013. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Megláttam milyen hosszú a leírás.

Itt abba is hagytam az olvasást.

2013. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
légyszíves a témával kapcsolatba válaszoljatok, köszönöm!
2013. szept. 19. 19:00
 4/20 anonim ***** válasza:
sztem nem égetted be magad legalábbis ha én lennék a skacc helyébe tök aranyosnak tartanám hogy komolyan gondolod a dolgot viszont azt mond el h hogy írtad neki mert még félre érti (mondjuk h egy másik pasiról van szó de ezt sztem személyesen tedd) :)
2013. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Megláttam, hogy a macskám rágja a kábeleket.

Itt abba is hagytam az olvasást.

2013. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

tudni kell, hogy sokszor akkor írok pont rá, mikor filmezik, tanul vagy játszik gépen :D most filmezett:

Na jól van, nézd csak :) bocs amúgy hogy mindig ilyenkor talállak meg :D meg nem akarlak ám "zaklatni" hogy mindig írok :) csak mondom nehogy azt hidd :)

2013. szept. 19. 19:08
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem olvastam el, de biztos balf.asz vagy.
2013. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez a baj a mai fiatalsággal, hogy "fészen" próbálod te is megismerni. Lehet, hogy a gép előtt sincs, de már messze menő következtetést vontok le abból, ami a neten történik. Ennyi idő alatt rég mondhattad volna neki, hogy nincs e kedve meginni veled egy forró csokit egy hangulatos kávézóban, kimenni sétálni egy vízpartra, elmenni pizzázni vagy akármi, tökmind1, de legyetek egymással kontaktusban és csak ketten.

"holnap megyünk többen este kikapcsolódni, jöjjenek ha van kedvük. normálisan írta, hogy szombaton ide és ide megy, és nem akar berúgni, de köszi hogy szóltam"

Ez is egy irtó béna és közönséges meghívás, nem neki szólt, persze, hogy nem megy el, ha hülye lenne.

Ha pizzázni hívtad volna és egy moziba és arra igent mond, akkor már ebből tudod, milyenek az esélyeid, azonnal kiderül, tetszel e neki vagy nem, de egy ilyen hívásra mit mondott volna...

Ma már romantikus viselkedésnek hívják, ha valaki olyan programot szervez, ami mondjuk vacsora vagy mozi, régen ezt józan paraszti gondolkodásnak nevezték.

2013. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem még nem vágja, hogy nekem bejön, legalábbis szerintem semmi utalást nem tettem rá:) vagy ebből gondolhatja szerintetek?
2013. szept. 19. 19:09
 10/20 anonim ***** válasza:
hát ha ebből nem akkor semmi ből de ezt mond el neki h hogy írtál ilyet :)
2013. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!