Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze szeretném lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze szeretném lánnyal dörzsölni hol lehet rá találni lányt? 18/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
A tenyeredet?
2015. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Nem!
2015. febr. 7. 19:41
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Keletibe láttam múltkor egy 30 körüli nőt. Szerintem párszár forintért belemennem. Na jó, max egy ezresért.
2015. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
óóóó Garrison ollóz meg igeeeen aaaa ezaz
2015. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy a hüvelyeteket ne akard összedörzsölni, szerintem jobban fájna, mint amennyire elsőre vonzóan hat.
2015. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
a kérdésedből azt szűröm le hogy nem vagy elég szép mert a szép csajok nemcsak fiúkból de immár lányokból is akkor szednek le egy partnert a polcról amikor akarnak.
2015. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Ez nem igaz. Ritka találni...
2015. febr. 7. 19:48
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
na jó azt visszaszívom a kedvedért hogy nem vagy szép viszont akkor te "játszol" rosszul. ugye manapság egy jó csajnak megkapni egy másik csajt nem egy vasziszdasz ha meg már szex akkor jön magátol ez mag az meg amaz a pozició. te ott rontod el hogy egyből az összeérintősre hegyezed ki a dolgot nem a leszbiszexre amiben az is benne vagy csak "többek közt"
2015. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem járok nagyon társaságba.


Amúgy debreceni vagyok.:)

2015. febr. 7. 19:54
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
kétlem hogy Debrecenn prűdebb lenne....nxyilván vannak barinőid....a kevésbé okosak azokkal kezdenek ki a rafkosabbak a barinők ismerőseivel mert mindig vannak ilyen negyobb partik ahol nem ismer mindenki mindenkit de közös ismerős közvetlenül közvetve mindig van
2015. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!