Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin a fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin a fiúk miért hordják le a lányokat mindennek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs..

ki vannak indulva es mar nem tudnak magukkal mit csinalni.

2014. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekem speciel sok tapasztalatom van a nők "kedvességével" és "normálisságával" kapcsolatban, amikor szó nélkül lelépnek, vagy amikor csak sopánkodnak, de a normális közeledést rögtön hárítják, amikor megadják a fb-jukat, de visszautasítják a megjelölést, és képtelenek annyit írni, hogy bocs, de nem vagy az esetem stb., és több tucat olyan eset volt, amikor az ilyesmi megtörtént. Amúgy meg nem mindenki ilyen, ezt jól tudom, csak sajnos nem sűrűn találkoztam még valóban értelmes és normális lányokkal.
2014. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha valaki felvállalja, hogy kurv4, akkor azt minek szépítsem? Ok nélkül nem mondok senkire semmi sértőt.
2014. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
"Itt a gyakorin a LÁNYOK miért hordják le a FIÚKAT mindennek?" (Főleg a rondább, gyengébb, csóróbb, érzékenyebb változatot)
2014. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ne tévesszen meg. 2-3 ilyen megkeseredett szerencsétlen van itt.
2014. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Még annyit tennék hozzá, hogy szerintem jogos az az elvárásom, hogy ha én normálisan állok hozzá máshoz, akkor ő is ilyen legyen, pl. ha normálisan, illedelmesen elbeszélgetünk, akkor egy "bocs, de nem vagy az esetem, mert..." típusú közlést elvárnék elutasítás esetén, csak sokaknak gerincet kellene növeszteniük ehhez, de erre a huszonévesek jelentős része is képtelen. És nekem ne jöjjön senki azzal, hogy ő fél, hogy mit fog kapni egy elutasításért a másiktól, ezért könnyebb szó nélkül lelépnie, mert aki csak kicsit is megismer, az tudja, hogy senkinek nem haraptam még le a fejét azért, mert lepattintott, max. elszomorodtam.
2014. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiúk nem hordják le a lányokat, csupán elegük van a hálátlan Q-kból.
2014. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es,és 6-os mindent leírt amit én is szerettem volna. :)
2014. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2es és 6os megírta a tökéletes választ a kérdésre!
2014. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Ahhoz képest egyeseknek nem nagyon tetszik az igazság, úgy látom. :) Pedig tapasztalatból beszéltem, de biztosan magára ismert valaki.
2014. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!