Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire számít a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire számít a külső nektek?

Figyelt kérdés

Eddig csak képen láttuk egymást és ő elhívott randizni,nyilván tetszem neki a képek alapján.

Tényleg szép arcom van ( relatív),jó alakom van és csinosan öltözködöm,de sajnos alacsony vagyok(158cm),persze magassarkúban megyek randizni :)

A fiú nagyon helyes,értelmes és kedves.


Nagyon félek,hogy nem fogok neki tetszeni..mennyire számít a külsőség ? A magasságom nagy akadály ?


2015. febr. 7. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá csak érezd jól magad. Ennyi lenne a lényeg.
2015. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Fontos a jó megjelenés, a fiúk meg szeretik az alacsony lányokat, szóval csak azon nem fog bukni a dolog.
2015. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
A magasság az nem akadály,én 192 cm vagyok,az igaz,hogy a 170 környékét jobban szeretem de a 158-l sincs semmi gond és nem is lesz akadály.A külső (még az álszenteknek is mondanám) mindenkinek számít,csak van akinek kevésbé.Viszont ha jók a képek nem ps és egyéb fotózási (pozicionált képek stb.) trükkökkel készítettek,akkor nem lesz gond :)
2015. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A magasságod nem akadály. Ha már randizni hívott képek alapján, csak bejössz neki valamennyire. Ne parázzál. Max akkor, ha közelítesz felé, ő is feléd, majd tovább megy :D:D:D
2015. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a képen tetszettél neki, valószínűleg a valóságban is. Hacsak nem vagy photoshop zseni..

Magasság nem akadály, sőt az hogy alacsony vagy, még vonzó is. Nehogy vegyél magassarkút.

2015. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten számít a külső, de ha már látott egy képet rólad és nem szaladt el akkor nem kell félned.

A magasság meg szerintem nem akadály. :)


Nem lesz semmi gond és nyugodj meg. :)

Találkoztok és jól érzitek majd magatokat, csak ne görcsölj rá.

2015. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 7. 23:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy lánynál semmiféle gondot nem okoz az alacsonyság.
2015. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak részben számít, de ha a magasságod az aggályod akkor emiatt nem kell aggódnod. :)
2015. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aranyos egy lány akkor megfog.

Töllem lehet akkor átlagos kinai is,akkor is éjel napal őt ölelném.

Persze add magadat a randin! Ha csak nem akarsz "szinésznő" lenni akik olyan nagyra vannak magukkal.Akor hiába helyes,lehet hogy tetszett a randis oldalad amit előadtál,de az igazi oldalad lehet hogy nem!

2015. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!