Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értenek az emberek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek az emberek az alatt, hogy "nem a külső számít"?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ettől-attól, hogy neki nem fontos a külső, de ez egy nagy hazugság. Ti összejönnétek olyannal, aki külsőleg nem tetszik? Pontosabban nem is, hogy nem tetszik, hanem ha nem fog meg benne külsőleg semmi.
2015. jan. 4. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nem csak a külső számít, így akarták szerintem mondani
2015. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ElnökÚr ***** válasza:
Ha jóképű vagy és egy igazi szexisten akkor nem számít a külső...
2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rizsa
2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátom, hogy utólag nem értem, mit ettem rajta. De amíg szerelmes voltam, nem tűnt fel. Persze mindenki azt gondol, amit akar.
2015. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt azok mondják, akik szerint a külső az elsődleges szempont, tehát ronda emberek nem érdeklik őket, csak ezek különbeknek akarnak tűnni e kijelentés által, mert azt hiszik, mások szemében így emelkedhet az értékrendjük. :D
2015. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít a külső, de szerintem általában azok mondják ezt, akinek elég széles a skála, ami megfelel. Vagy akik nem az éppen aktuális divat szerinti "szép" lányt/fiút keresik. Vagy akinek nagyjából normál kereteken belül (mondjuk minimum 45 max 90 kiló) van a külső igényük és inkább az számít, hogy milyen az illető személyisége, mert hosszú távon bizony az számít inkább. Hiába néz ki jól valaki ha egy kibírhatatlan köcsög, agresszív, stb...
2015. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Félek beismerni neked és magamnak is, hogy felszínes vagyok. Kérlek, ne bánts, én sem akarlak megbántani téged."


Minden egyes kibszott élőlény a bolygón, felszínes, de mint a qrva élet. Ezért vagyunk még mindig itt. Mindenki hazudik, egyedül a vakoknak és pánszexuális embereknek hiszem el, hogy nem nézik a külsőt.

2015. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!