Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ő mással van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ő mással van?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel nem olyan rég ismerkedtem meg.Nagyon megtetszett,s közbe közbe beleszerettem.Egy időbe mindég láttam(egy edzőterembe járunk),de utóbbi 3 napban nem.Az volt nagyon szar,hogy nem tudtam semmit róla.Ma viszont megtudtam,hogy van barátnője szinte egy éve.Pedig ahogy nézett meg minden.A lényeg,hogy most több dolog is összejött és nagyon sz*rul vagyok.Nem szeretném elengedni,mit tehetnék?Várjak?Valaki segítsen..

Másik dolog,hogy ne olyanokat írjatok,hogy keress mást meg hasonló,mivel ez nem megy.



#mássalvan
2015. febr. 8. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod elcsábítani, de ha megy, akkor már az én szememben kevesebbet is érne egy ilyen pasi. Ha meg a csábítás ellenére is kitart a barátnője mellett,akkor a te szemedben még vonzóbb lesz.

22-es csapdája... De egy próbálkozást megér.

2015. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah és még valami, ha sikerül elcsábítanod, és lefeküdtök egymással, még mindig ott van az esély, hogy visszatáncol, és csak egy kaland voltál számára. Csak óvatosan.

1es voltam. 22/F

2015. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De ismerős :(

Hasonló szitun megyek keresztül, totál a padlón vagyok. Nincs kedved beszélgetni?

2015. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég önző vagy, ha szétszakítanád őket, csak hogy összejöhess vele.
2015. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy szét akarom szedni őket.
2015. febr. 8. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!