Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány aki tetszik, de még nem vagyunk együtt, csak találkozgatunk, akkor belefér mellette, hogy mással lefekszem?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egyutt, csak ismerkedunk, néha találkozunk. Azaz szabad vagyok. Ilyenkor belefér még, h mással sexelek?


Természetesen ha esetleg össze jönnék a lánnyal, aki am nagyon tetszik, akkor azonnal elválnának útjaim attól a lánytól akivel csak sexelunk.


23/F


Kort és nemet írjatok, köszi.


2015. jan. 31. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele, azt jelentené, hogy az ismerkedést, randizgatást és így a kapcsolatot nem veszed komolyan. Annyira tetszene neked érte hajtanál és nem más felé kacsintgatnál, még ha szexről is van szó. Ugyan így hogy bízna meg benned a lány?
2015. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem baráti céllal találkozgattok, hanem rendes randikról van szó vagyis mindketten többet akartok a másiktól, nekem nem férne bele. Persze, szabad vagy, de azért ha már ismerkedsz valakivel, annyira már nem mintha épp senki nem lenne a képben. Én abbahagynám az ismerkedést a lány helyében.
2015. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Ezt meg se kell kerdezni ferfi vagy.
2015. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom is ezt csinálta,aztán összejöttünk,komoly kapcsolat,bevallotta és azóta se bízom benne!Hajrá,jó buli lesz nálatok is!
2015. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már kiderült, hogy kivel akarsz komolyan ismerkedni, akkor TILOS másfelé is kacsintgatni!
2015. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SaJt01 ***** válasza:
100%

18/F

Nincs olyan hogy "csak szex". Az a "csak baj és közben 3 perc öröm"


A szex egy olyan intim kapcsolat amit nem tudsz csak maszturbálás szinten alkalmazni akármennyire is szeretnéd. Valaki mindig belemegy érzelmileg. Ez már a helyzet kialakulásának körülményeiben is megmutatkozik- de a fallosz nem gondolkodik ilyeneken.


Ha tetszik egy lány, akkor nincs helye lögybizni mással.

Ha mégis találkozol egy másik lánnyal is, akkor érdemes átgondolni a fogalmakat újra. Mi az hogy tetszik? Milyen szinten? Mi tetszik? Miért tetszik? stb..

Ugyan ez a csajjal akivel megy a kupakolás. Miért csinálom? Mi ennek az értelme? Ő tetszik? stb...


Nincs semmi értelme maszturbálásra használni egy élő embert.(előnyök és hátrányok összevetésekor)


Kíváncsi vagyok mi történhetett veled ennyi év alatt.

2017. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!