Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendkívül féltékeny vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendkívül féltékeny vagyok és ideges, mert sosem volt még pasim és úgy érzem nem bírom idegileg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok és még nem volt senkim, de minden erről szól, a szerelemről, a szexről és nem bírom már elviselni. Filmeket sem tudok már nézni, mert nagyon fáj lelkileg és még a filmek szereplőire is féltékeny vagyok. Meg minden nőre a világon és semmit nem tudok már csinálni, mert mindenhol/mindenben ez van. Úgy érzem már megőrülök. Az nem megoldás, hogy legyen gyorsan valakim, mert eddig se sikerült, valószínű most sem fog egy nap alatt. Hogyan lehet ezt így elviselni? Tényleg úgy érzem nem tudok már így élni.

2015. febr. 8. 17:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Keress hozzadvaló ronda pasit.
2015. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedsz, nem fogsz pasit fogni. 22/F
2015. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 opened paradise ***** válasza:
91%

Én amikor utoljára besokaltam így,akkor rá asszem 1 hónapra lett egy elég hosszú kapcsolatom.

Szóval majd meghívsz a lagzira? :D

2015. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem akar összejönni egy frusztrált féltékenykedő hisztikirálynővel, úgyhogy vagy változtatsz, vagy élsz tovább ebben a megkeseredett életmódban.
2015. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Mert a vilag elhitette veled is, hogy csak akkor vagy valaki, ha kapcsolatod van, s anelkul csak rosszul tudod erezni magad. Minden oldalrol ezt akarjak elhitetni az emberrel. Fogyassz, fogyassz, nem szamit, hogy etelt, lelket vagy testet, allj be az atlagpolgarok koze, es boldog eleted lesz.
2015. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem itt nyavajognál lehet hogy még rád is találna a szerelem, de ha írsz nekem még itt is szerencséd lehet, és talán egy hullámhosszon leszünk :)
2015. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Reméljük az életben nem vagy ilyen hisztérikus :)


Egyébként szerinted hányan szeretnének barátot meg barátnőt?? Nagyon sokan, csak próbálják lefoglalni magukat.

2015. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

De hogyan változtassak? Ha nektek volt már párotok nem tudjátok mit tesz ez a hiány az ember idegeivel és lelkével. Nem lehet legyinteni rá és örömködni csak úgy. Alapból mosolygós, jókedvű lány vagyok. De emögött sajnos ott van már a szomorúság is és a csalódottság, ami látszik/érződik, de nem tudom mit tehetnék ellene. Az idegességem az ritkán mutatkozik meg, inkább csak én érzem mikor pl képtelen vagyok esténként elaludni tőle.

Amúgy én nem azért szeretnék párt mert "kell", hanem mert én tényleg vágyom rá. És sokáig jól éreztem magam egyedül is. Most viszont már nem, túl sok év eltelt.

2015. febr. 8. 17:24
 9/30 anonim ***** válasza:
Addig senki nem fog szeretni, míg te sem szereted önmagad..
2015. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30-on túl nekem sem volt még soha barátnőm, mégse vagyok olyan idegroncs, mint te. Na ehhez mit szólsz?
2015. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!