Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az egész világra, ti nem?

Figyelt kérdés

Gáz az életem. Anyagi gondok, a külsõm nem szeretem, itthon marakodnak a szülők, barátok sehol. Utálom a nálam szebb lányokat, azokat, akik társaságban/fiúval viháncolnak, akik bulizni járnak, akik vásárolhatnak, én ezt nem tehetem meg csak úgy. Rosszindulatú vagyok, mert nálam sz*rabb emberek bejön a sokkal jobb, nekem meg csak a trutyi jut ki. Azt sem tudom, milyen az íze a csóknak, a bornak és még jó szót sem kapok. Elásom magam.

16/L


2015. febr. 4. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, hogy nem kezdenél el féltékenykedni a barátnőmre meg ismerőseimre, szívesen kialakítanék veled egy őszinte barátságot.
2015. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kár lenne ha elásnád magad, mert mindenki legbelül a maga módján különlegesen értékes.


te is.

2015. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem szereted a külsőd? Ha gondolod, küldj priviben képet magadról és elmondom a véleményem!:) Lehet, csak holnap tudok válaszolni.
2015. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Neked csak ennyi gondod van? Az mit mondjon aki egyik napról a másikra él és halálra dolgozza magát? Akinek meghaltak a szülei? Soroljam? 16 évesen ezek legyenek a legnagyobb gondjaid!!!!
2015. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azért neked se lennék elég jó :(
2015. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok féltékeny senkire :D Manapság a 16 éves lányok egyre inkább depressziósabbak úgy látom :O
2015. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen a külsőd? Van képed?
2015. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok féltékeny. És akkor most egykis esszé, reagálva a felvetéseidre:


Az életben vannak nehézségek, ez mindenkinél megvan. Én sem vagyok gazdag, de vannak lehetőségeim, hogy jobban éljek, és ezt ki fogom használni. A külsőmmel alapból meg vagyok elégedve, igaz, egy kicsit szeretnék izmosabb lenni, emiatt el fogok kezdeni edzeni. Jó pasinak tartom magam, tudom, hogy tetszem a nőknek, szóval engem nem zavarnak azok a pasik, akik népszerűek a csajoknál, illetve buliznak. Nem vagyok rosszindulatú senkivel, inkább igyekszem az embereknek segíteni. Én 18 évesen csókolóztam először, szóval még te sem késtél el... A bor nem érdekel, nem fogyasztom alkoholt. Alapból jól érzem magam


26/F

2015. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De legalább jól nézel ki kérdező? Tehát, azért felfigyelnek rád a fiúk, vagy totális káosz ez is? Ha átlagos vagy, nem kövér, meg ilyenek, simán kimozdulhatnál ismerkedni. Ne legyél irigy, nem jó tanácsadó. Megfosztod magad az öröm lehetőségétől ebben az állapotban. Tudom, hogy rohadt sok a szerencsés ember, akik a leggyökerebbek, de hidd el, a látszat csal, a felszín más. Honnan tudod, hogy otthon náluk minden happy? Lehet, hogy egy rakás szar az élete. Csak úgy tűnik, élvezi, mert nem mutatja kifele.

Mozdulj ki, ismerkedj meg új emberekkel, menj el sportolni. Rengeteg havert tudsz összeszedni ott. Vágj bele valami újba, és érd el, hogy sikeresnek érezhesd magad!

2015. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönd meg az Illuminátus jezsuitáknak!
2015. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!